Поліція почала іронічно боротися з порушниками паркування

У Києві патрульна поліція почала оригінальним способом, іронічно, боротися з порушниками паркування, так як, мабуть, звичайний штраф в 255 грн вже не допомагає. На вулицях української столиці з'явилася яскраво-помаранчева дорожня розмітка із написом «Місце для любителів штрафів».

Поліція почала іронічно боротися з порушниками паркування - today.ua

Дорожню розмітку «Місце для любителів штрафів» в Києві наносять на тротуари, газони і пішохідні переходи. Тобто там, де столичні автомобілісти найчастіше залишають свої машини, порушуючи тим самим правила паркування.

Мабуть, інспекторів по парковці не вистачає, щоб викорінити любителів неправильної парковки. Тому київська поліція вирішила по-новому боротися з цим видом адміністративного правопорушення. На цей раз – з іронією.

Поліція почала іронічно боротися з порушниками паркування

Чи буде цей метод ефективним – покаже час. Не виключено, що автомобілісти в пошуках парковки будуть залишати свої машини навіть у такому «іронічному» місці.

За даними поліції, за перші 5 місяців 2020 року в Києві патрульні поліцейські винесли майже 40 000 постанов за порушення водіями правил паркування. Але штрафувати за неправильну парковку мають право також інспектори по парковці. Тобто таких порушень набагато більше.