Повний Місяць 5 червня: чого очікувати знакам Зодіаку від магічної доби - гороскоп

Повний Місяць 5 червня: чого очікувати знакам Зодіаку від магічної доби - гороскоп - today.ua

На початку червня, п'ятого числа, на нас чекає черговий повний Місяць. Астрологи надають повному Місяцю на початку літа особливого значення. Вважається, що саме в цю добу може статися багато знакових подій, які можуть виявитись доленосними. Ця доба сповнена містики, таємних знаків і таємних знань. Енергію повного Місяця можна використовувати як на користь, так і на шкоду людині. Знаючи, чого ви можете очікувати від цього повного Місяця, ви зможете підготуватися до нього і використовувати потужну енергію нічного світила собі на благо. Отже, що ж обіцяє цей червневий повний Місяць кожному знаку Зодіаку.

Овен


Овнам цей повний Мсяць дасть шанс для вирішення проблем в особистому житті. Причому йдеться не так про нову зустріч (вона станеться трохи пізніше), як про розрив старих відносин, які вичерпали себе. Далі чекати не варто, вирішуйте.

Телець


Для Тельців день 5 червня може стати вирішальним. Чи то ви самі, чи то обставини можуть круто змінити ваше життя. У будь-якому випадку це буде зміна на краще, тому дійте без коливань.

Близнюки


Близнюки зможуть отримати від цього дня чимало користі. У цей день у вас буде надзвичайно загострена інтуїція, і вона зможе підказати вам не одне вірне рішення. Дійте не вагаючись.

Рак


Ракам повний Місяць обіцяє гармонію та впевненість, яких вам так не вистачає в особистому житті. Якщо ви зумієте правильно скористатися силою цього дня, у вас зникнуть усі розбіжності в особистих стосунках і запанує гармонія.

Лев


Левам цей день може принести удачу в різних життєвих проявах: і в роботі, і в особистому житті. Не намагайтеся отримати все відразу, тому що так можна все втратити. Можливо, вам краще сконцентруватися на роботі, позаяк у вас там більше проблем.

Діва


Дівам цей повен Місяць не обіцяє нічого хорошого. Навпаки, він може спровокувати у вас або гострий стрес, або просто похмурий настрій. Звичайно, цього можна буде уникнути, але лише ціною великих вольових зусиль. Тому готуйтеся, що після цього дня ви будете слабкими і спустошеними ще кілька діб.

Терези


Терези  можуть втрапити у великий конфлікт. Причому найвірогідніше, він може розгорітися із невеликої сварки. Тому намагайтеся в цей день уникати навіть дрібних сварок і не спілкуйтеся з людьми, які викликають у вас роздратування.

Скорпіон


Скорпіони можуть стати жертвами своєї прискіпливості, що в період повного Місяця виросте до велетенських масштабів. Скоріш за все, ви не зможете себе приборкати, і тому цей день не принесе задоволення ні вам, ні вашим близьким. Намагайтеся менше контактувати з людьми.

Стрілець


Стрільцям повний Місяць подарує товариськість і прихильність людей. Особлива енергетика тяжіння, якою наділить вас нічне світило, допоможе вам легко знаходити спільну мову з усіма і бути душею компанії. В цей день вам варто йти на контакти, вам буде легко домовитись з усіма. Єдине застереження – не вирішуйте фінансових питань.

Козеріг


Козерогам повний місяць подарує прозріння. Адже вас давно непокоять сумніви, чи туди ви йдете, і чи того ви хочете від життя. 5 червня ви зможете отримати відповіді на ці запитання. Не впадайте у відчай, якщо вони будуть негативними, у вас ще є час усе виправити.

Водолій


Водоліям у цей день потрібно діяти строго за наміченим планом. Не намагайтеся робити спонтанні вчинки. Це може призвести до фатальних помилок і промахів. А виправити все може і не бути можливості. Тому ваш шлях повинен бути вивірений до останнього штриха.

Риби


Рибам випаде спокійний день, в якому вас буде вести інтуїція. Якщо ви прислухаєтеся до неї і будете слідувати її підказкам, то зможете відкрити приховані у вас резерви. Якщо ж щось пропустите, то вам ще тривалий час доведеться чекати наступного сприятливого випадку.

Закон про кримінальну відповідальність за п'яне водіння прожив лише добу: чому так вийшло
Кримінальна відповідальність за водіння в нетверезому вигляді в Україні проіснувала лише добу. З 1 липня закон вступив в силу, змусивши любителів п'ян...
Чому коронавірус у хворих в Україні протікає легше, ніж в Європі і в Китаї – думка лікарів
Цікаву особливість коронавірусної хвороби в українців помітили багато експертів. Небезпечна недуга у пацієнтів на території України протікає значно ле...
У Мукачеві з РПГ обстріляли комплекс відпочинку: фото та відео з місця події
Вночі на Закарпатті сталася резонансна подія. Невідомі з ручного протитанкового гранатомета обстріляли розважальний комплекс відпочинку «Аква сіті». ...
Статистика по коронавірусу в Україні: кількість хворих стрімко зменшується
Якщо тенденція продовжиться, то найближчим часом Україна зможе вибратися з важкої коронакризиси. Оновлені дані МОЗ вселяють оптимізм, оскільки нових в...
Українці можуть втратити все накопичене на старість: тривожний прогноз економіста
Українці, які будуть відраховувати гроші в накопичувальні пенсійні фонди, можуть одразу втратити все, що буде ними накопичено на старість. Таку тривож...