Повний Місяць 5 червня: чого очікувати знакам Зодіаку від магічної доби - гороскоп

На початку червня, п'ятого числа, на нас чекає черговий повний Місяць. Астрологи надають повному Місяцю на початку літа особливого значення. Вважається, що саме в цю добу може статися багато знакових подій, які можуть виявитись доленосними. Ця доба сповнена містики, таємних знаків і таємних знань. Енергію повного Місяця можна використовувати як на користь, так і на шкоду людині. Знаючи, чого ви можете очікувати від цього повного Місяця, ви зможете підготуватися до нього і використовувати потужну енергію нічного світила собі на благо. Отже, що ж обіцяє цей червневий повний Місяць кожному знаку Зодіаку.

Повний Місяць 5 червня: чого очікувати знакам Зодіаку від магічної доби - гороскоп - today.ua

Овен

Овнам цей повний Мсяць дасть шанс для вирішення проблем в особистому житті. Причому йдеться не так про нову зустріч (вона станеться трохи пізніше), як про розрив старих відносин, які вичерпали себе. Далі чекати не варто, вирішуйте.

Телець

Для Тельців день 5 червня може стати вирішальним. Чи то ви самі, чи то обставини можуть круто змінити ваше життя. У будь-якому випадку це буде зміна на краще, тому дійте без коливань.

Повний Місяць 5 червня: чого очікувати знакам Зодіаку від магічної доби - гороскоп

Близнюки

Близнюки зможуть отримати від цього дня чимало користі. У цей день у вас буде надзвичайно загострена інтуїція, і вона зможе підказати вам не одне вірне рішення. Дійте не вагаючись.

Рак

Ракам повний Місяць обіцяє гармонію та впевненість, яких вам так не вистачає в особистому житті. Якщо ви зумієте правильно скористатися силою цього дня, у вас зникнуть усі розбіжності в особистих стосунках і запанує гармонія.

Лев

Левам цей день може принести удачу в різних життєвих проявах: і в роботі, і в особистому житті. Не намагайтеся отримати все відразу, тому що так можна все втратити. Можливо, вам краще сконцентруватися на роботі, позаяк у вас там більше проблем.

Діва

Дівам цей повен Місяць не обіцяє нічого хорошого. Навпаки, він може спровокувати у вас або гострий стрес, або просто похмурий настрій. Звичайно, цього можна буде уникнути, але лише ціною великих вольових зусиль. Тому готуйтеся, що після цього дня ви будете слабкими і спустошеними ще кілька діб.

Терези

Терези  можуть втрапити у великий конфлікт. Причому найвірогідніше, він може розгорітися із невеликої сварки. Тому намагайтеся в цей день уникати навіть дрібних сварок і не спілкуйтеся з людьми, які викликають у вас роздратування.

Скорпіон

Скорпіони можуть стати жертвами своєї прискіпливості, що в період повного Місяця виросте до велетенських масштабів. Скоріш за все, ви не зможете себе приборкати, і тому цей день не принесе задоволення ні вам, ні вашим близьким. Намагайтеся менше контактувати з людьми.

Стрілець

Стрільцям повний Місяць подарує товариськість і прихильність людей. Особлива енергетика тяжіння, якою наділить вас нічне світило, допоможе вам легко знаходити спільну мову з усіма і бути душею компанії. В цей день вам варто йти на контакти, вам буде легко домовитись з усіма. Єдине застереження – не вирішуйте фінансових питань.

Козеріг

Козерогам повний місяць подарує прозріння. Адже вас давно непокоять сумніви, чи туди ви йдете, і чи того ви хочете від життя. 5 червня ви зможете отримати відповіді на ці запитання. Не впадайте у відчай, якщо вони будуть негативними, у вас ще є час усе виправити.

Повний Місяць 5 червня: чого очікувати знакам Зодіаку від магічної доби - гороскоп

Водолій

Водоліям у цей день потрібно діяти строго за наміченим планом. Не намагайтеся робити спонтанні вчинки. Це може призвести до фатальних помилок і промахів. А виправити все може і не бути можливості. Тому ваш шлях повинен бути вивірений до останнього штриха.

Риби

Рибам випаде спокійний день, в якому вас буде вести інтуїція. Якщо ви прислухаєтеся до неї і будете слідувати її підказкам, то зможете відкрити приховані у вас резерви. Якщо ж щось пропустите, то вам ще тривалий час доведеться чекати наступного сприятливого випадку.

ДЖЕРЕЛОslovofraza