Папа Римський закликав усіх до вакцинації від коронавірусу

Автор: Марченко Любов

Папа Римський Франциск закликав усіх людей, яким дозволяє здоров'я, вакцинуватися від коронавірусу. Понтифік назвав щеплення від COVID-19 "етичним обов'язком кожного".

Папа Римський закликав усіх до вакцинації від коронавірусу - today.ua

Папа Франциск вважає що, відмовляючись від вакцинації, люди наражають на ризик не лише себе особисто, але й тих, хто їх оточує. Тому відмову від вакцинації він розглядає як прояв байдужості до життя інших людей.

"Я вважаю, що з етичної точки зору кожен повинен прийняти вакцину. Це етичний вибір, тому що ви граєте своїм здоров'ям, своїм життям, але ви також граєте і життями інших", - сказав понтифік в інтерв'ю, яке він дав телеканалу Canale 5.

Ватиканське громадянство мають лише 825 чоловік, однак і Ватикан, як суверенна держава, збирається найближчим часом почати кампанію масової вакцинації громадян. Вакцинуватиметься і 84-річний Папа Франциск. Папа Римський закликав усіх до вакцинації від коронавірусу До речі, понтифік входить до групи ризику не тільки через свій вік, але ще й тому, що замолоду, ще коли він жив в Аргентині, йому через хворобу видалили частину легені. Тому для нього коронавірус представляє надзвичайну небезпеку. Втім, папа Римський і так не мав наміру ігнорувати вакцинацію. У числі інших мешканців Ватикану він записався на щеплення.

Популярні зараз

Тариф на електроенергію зросте до 4,80 грн: українцям встановлять ліміт у 100 кВт-год

Влада візьметься за секонд-хенд: українці можуть забути про дешевий одяг

В Україні під час перереєстрації автомобілів запровадять додаткові перевірки громадян

В Україні змінять процедуру оформлення пенсій та соціальних виплат

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Глава католицької церкви говорить, що замовлених доз вакцини вистачить не лише громадянам Ватикану. Вони зможуть поділитися надлишками з іншими жителями Рима.

Нагадаємо, масова вакцинація стартувала у світі місяць тому. 8 грудня першою жителькою планети, якій зробили щеплення не в порядку експерименту, а в порядку загальної вакцинації, стала 90-річна мешканка Великобританії Маргарет Кінан.