Папа Римський висловився на користь сексу і сказав, що любов переможе коронавірус

Папа Римський висловився на користь сексу і сказав, що любов переможе коронавірус - today.ua

Папа Римський дозволив собі революційні судження, за які в Середньовіччі інквізиція могли б його, якщо не спалити, то принаймні, піддати публічному покаранню. Глава Римської католицької церкви висловився на користь плотських утіх - сексу та їжі, назвавши їх "дарами Бога". Такі, революційні для свого сану, думки він висловив в інтерв'ю письменнику Карло Петріні.

83-річний понтифік переконаний, що Бог дарував людині задоволення від сексу і від їжі не для того, щоб ці задоволення гудити і вважати гріховними. Він вважає, що в минулому релігійні служителі помилялися, приписуючи ці прояви людської натури ницим і гріховним пристрастям. Необхідність в їжі та сексі закладена в людській природі, і виходить, що якби люди не "грішили", то людство давно би вимерло.

"Задоволення виходить безпосередньо від Бога. Воно ні католицьке, ні християнське, ні чиє-небудь ще. Воно просто божествене. Задоволення від їжі і сексуальне задоволення виходять від Бога", - сказав Папа Римський.

Папа Римський висловився на користь сексу і сказав, що любов переможе коронавірус Тому заперечення плотських утіх папа Франциск назвав "неправильною інтерпретацією християнського вчення". Нерозумно було би заперечувати, що і те, і інше забезпечують продовження роду та збереження людства, як біологічного виду. А задоволення при сексі і їжі Творець дарував людині, щоб їй обидва ці процеси були не в тягар, вважає понтифік.

"Задоволення від їжі потрібне для того, щоб підтримувати здоров'я. Точно так же і сексуальне задоволення робить кохання красивішим і гарантує збереження виду. Погляди, що відкидають такі ключові аспекти життя, завдали величезної шкоди, яка все ще відчувається", - переконаний глава католицької церкви .

При цьому він зауважив, що на земній кулі існує чимало серйозних проблем, в яких проявляється справжня гріховна сутність людської натури, а не уявна. Наприклад, жадібність і зневага до інших людей. Це провляється в безвідповідальному і згубному ставленні до природи, а також у надмірному споживанні благ одними людьми на тлі убогості і голоду інших. Тому людство має об'єднатися заради спільного виживання і збереження планети.

"Наш нескінченний цикл виробництва і споживання виснажують світ природи. Ліси вилуговуються, верхній шар грунту розмивається, поля виходять з ладу, ростуть пустелі, закисляються моря і посилюються шторми. Творіння стогне!" - застеріг тато Франциск.

А днями понтифік викликав захоплення вірян, що зібралися на площі Ватикану, ще одним своїм вчинком. Він зняв із себе захисну маску і став торкатися людей, які тягнули до нього руки через огорожу. При цьому папа заявив, що "любов переможе коронавірус".

Нагадаємо, за минулу добу в Україні підтверджено 3103 випадки захворювання на COVID-19 . Якось поки у нас любов не дуже перемагає.

Долар росте - ціни піднімаються: експерти назвали товари, які стрімко дорожчають
Через коливання курсу долара, який в останні місяці тільки набирає обертів, деякі продукти на ринку подорожчали. Особливо піднялися в ціні сезонні ово...
Українці заплатять подвійний тариф за газ через помилку “Нафтогазу“: потрібно позбутися від дорогого газу
“Нафтогазу“ терміново потрібно продати дорогий європейський газ, який залишився в підземних сховищах (ПСГ) з сезону 2019-2020 рр. У минулому році комп...
Долар став ще дорожче, а євро подешевшало: що відомо про курс валют у середині тижня
У середу, 23 вересня, курс долара, у порівнянні з попереднім днем підвищився на 1 копійку, і на сьогоднішній день долар США в Україні коштує 28,21 грн...
Українці можуть отримувати пенсію в ЄС: основні умови і правила оформлення грошових виплат
Громадяни України, які заробляють в країнах ЄС, можуть розраховувати на те, що по досягненню похилого віку у них буде право на оформлення європейських...
Порошенко - лідер з виведення грошей з України: екс-президент відмивав кошти через свій банк
Підрозділ Мінфіну США FinCEN, який моніторить рух американської валюти по всьому світу, оприлюднив інформацію, що п'ятий президент України виявився лі...