Папа Римський Франциск підтримав одностатеві шлюби: “Вони - діти божі“

Папа Римський Франциск не перестає стрясати святенницькі підвалини суспільства, які тримаються на багатовікових догмах. Зокрема, понтифік змінив своє колишнє різко негативне ставлення до одностатевих шлюбів на визнання можливості таких цивільних союзів у суспільстві.

Папа Римський Франциск підтримав одностатеві шлюби: “Вони - діти божі“ - today.ua

Він висловився на підтримку одностатевих союзів, правда, тільки цивільних, а не церковних. І все ж тепер він не вважає їх чимось неприпустимим. Така підтримка вперше прозвучала з вуст папи в його інтерв'ю, яке він дав для повнометражного документального фільму "Франческо", прем'єрний показ якого відбувся вчора, 21 жовтня, на Римському кінофестивалі, пише eurointegration, посилаючись на bloomberg.

Папа Римський Франциск підтримав одностатеві шлюби: “Вони - діти божі“ Така думка прозвучала в контексті світових проблем, які найбільше непокоять понтифіка: злиднів, масової міграції, расової нерівності, екологічних проблем, майнової нерівності і дискримінації людей за тими чи іншими ознаками.

"Гомосексуальні люди мають право бути в сім'ї. Вони - діти Божі. Нам потрібен закон про цивільний союз, щоб вони були захищені законом", - заявив папа.

Таку думку він висловлював і раніше, коли ще був архіпескопом в Буенос-Айресі. Однак в сані папи він уперше висловився на захист людей нетрадиційної орієнтації.

Кажуть, що у фільмі також є сцена, в якій папа телефонує одностатевій парі, яка виховує трьох дітей. Батьки не наважувалися приводити малюків у храм, боячись осуду церкви. Понтифік запропонував їм узяти дітей до церкви, незважаючи на можливе засудження і косі погляди.

Нагадаємо, не так давно в бесіді з молодими віруючими у Франції папа Франциск назвав секс божим даром. При цьому він засудив індустрію порнографії, як таку, що не має нічого спільного з коханням і сексом, що приносить не тільки плотське, а й духовне задоволення.

ДЖЕРЕЛОeurointegration