Ощадбанк додав нову функцію, яка може стати незамінною для багатьох українців

Ощадбанк додав нову функцію, яка може виявитися незамінною для мешканців окупованих територій. Вони матимуть доступ до програми Ощад 24/7 через повідомлення, які будуть отримувати на Viber.

Ощадбанк додав нову функцію, яка може стати незамінною для багатьох українців - today.ua

Про це повідомила прес-служба Ощадбанку у його Facebook-акаунті.

У повідомленні зокрема йдеться, що в багатьох населених пунктах, окупованих агресором, не працює зв'язок від українських мобільних операторів. Через це люди фактично не можуть увійти до інтернет-банкінгу, тому що немає можливості отримувати СМС-повідомлення від банку. Водночас і відділення Ощадбанку також позбавлені можливості працювати на окупованій території через небезпеку, яка загрожує їхнім працівникам.

Ощадбанк перейнявся цією проблемою і додав нову послугу, яка дозволить клієнтам отримувати СМС-повідомлення на Viber. Ощадбанк додав нову функцію, яка може стати незамінною для багатьох українців

Клієнтам розповіли послідовність дій, які слід виконати для переходу на Viber

  1. Для початку потрібно завантажити або відкрити нову програму Мобільний Ощад.
  2. Якщо при введенні номера телефону на нього не приходить СМС для входу, то потрібно перейти на сайт банку в розділ "Зворотній зв'язок", вибрати там "Веб-дзвінок" і далі "Продовжити без авторизації" (https://bit.ly/ 3HBI2hA).
  3. Далі оператор контакт-центру проведе повну верифікацію клієнта та змінить канал доставки паролів на 24 години. За цей час необхідно встигнути виконати реєстрацію.
  4. Потім знову заходьте у програму і натискаєте "Надіслати СМС повторно". Після цього повідомлення прийде на Viber.
  5. Виконуєте реєстрацію і далі вже працюєте зі своїм інтернет-банкінгом через повідомлення, що надходять вам на Viber.

Нагадаємо, Ощадбанк ухвалив рішення щодо стягнення кредитів зі своїх клієнтів. Він готовий домовлятися з боржниками щодо реструктуризації та інших пільг при погашенні кредитів. Проте гроші все одно доведеться повертати.

ДЖЕРЕЛОsegodnya.ua