Окупанти змушують українців отримувати російські паспорти в обмін на життєво важливі ліки

Автор: Марченко Любов

У Мережі з'явилася інформація про безчинства окупаційних властей у населених пунктах, які опинилися під російською окупацією. Людей змушують обмінювати українські паспорти на російські в обмін на життєво важливі ліки.

Окупанти змушують українців отримувати російські паспорти в обмін на життєво важливі ліки - today.ua

Про це пишуть у Telegram-каналі Сірена. Це джерело посилається на відео ps зверненням так званого сільського "голови" із Лазурного Херсонської області. Так ось, такий собі Олександр Дудка, який нині служить "сільським головою" при окупаційній владі, повідомляє, що є офіційний документ, згідно з яким медичні препарати, які купуються за кошти з бюджету Росії, не видаватимуться іноземцям. Тобто, громадянам України, які не набули російського громадянства.

"Насамперед це стосується інсулінових, які на собі вже відчули, як бути громадянином іншої країни. Те саме стосується видачі гуманітарної допомоги та інших питань тих людей, які наразі не оформили паспорт РФ", - заявив Дудка.

Окупанти змушують українців отримувати російські паспорти в обмін на життєво важливі ліки Олександр Дудка

Крім того, так званий мер показав на камеру список дітей, які не ходять до російської школи. Хоча, як з'ясувалося, на окупованих територіях діти можуть навчатись онлайн і в українській школі. Але при цьому "мер" називає їхніх батьків "ждунами", які сподіваються на зміну влади і не хочуть віддавати дітей до російської школи. Навіть більше, Дудка пригрозив, що посадить їхніх дітей в автобуси, вивезе на смугу дотику і відправить "у ваші українські школи" усіх, хто "гидує російським".

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

Не ЗСУ: в Україні пропонують роботу для чоловіків на свіжому повітрі з шестизначною зарплатою

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Далі він каже, що надасть можливість усім, хто сумує за Україною, безперешкодно виїхати на українську територію. А тих, хто залишиться, але при цьому не змінить громадянства, обіцяє "карати жорстоко та нещадно".

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Тобто, людей на окупованій території стали шантажувати, натискаючи на найчутливіші та найболючіші точки: погрожуючи вивезти дітей, а також не дати людям ліків, від яких залежить їхнє життя. Це все, що потрібно знати про гуманізм "визволителів".

Нагадаємо, нещодавно українська влада оголосила примусову масову евакуацію дітей із деяких населених пунктів Донецької області, які опинилися в зоні активних бойових дій.