Потрібно чи ні промивати двигун при заміні масла

Автор: Максимов Віталій

Серед автомобілістів існує чимало прихильників того, що при заміні масла потрібно промивати двигун. Але є й багато противників цього. Сьогодні ми розповімо, коли потрібно промивати двигун при заміні масла, а коли це краще не робити.

Потрібно чи ні промивати двигун при заміні масла - today.ua

Експерти рекомендують не мити двигун при заміні масла в декількох випадках. Наприклад, якщо ви купували новий автомобіль і ніхто більше не був його «господарем». Чи якщо регулярно міняли моторне масло, користувалися якісним маслом, проводили заміну масла на надійному СТО.

На жаль, іноді на автосервісах трапляються не «чисті» на руку співробітники. Вони можуть залити старе або неякісне масло і «забути» змінити фільтр. Як з цим боротися? Перш за все, потрібно користуватися послугами перевірених СТО. Але навіть в цьому випадку намагайтеся не втрачати свою «ластівку» з виду. Не забудьте потім відразу перевірити рівень масла і постарайтеся візуально визначити, змінювали чи ні фільтр.

Промивати двигун при заміні масла експерти рекомендують у двох випадках – якщо ви купуєте б/в автомобіль і якщо переходите на новий тип масла.

Популярні зараз

В Україні запропонували запровадити жорсткі штрафи для школярів

Землі досягла сильна магнітна буря: як довго вона триватиме

В Україні офіційно з'явилася професія домробітник: Рада ухвалила закон

Мінус 50% від пенсії: стало відомо, кому обмежать виплати

Є кілька способів промивання. Так, багато водіїв використовують спеціальну рідину - 5-хвилинне промивання. Її заливають в мотор перед заміною масла. Потім двигун повинен п'ять хвилин попрацювати на холостому ходу. Після цього зливають рідину, заливають нове масло і ставлять новий фільтр.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Потрібно чи ні промивати двигун при заміні маслаДеякі водії воліють користуватися промивним маслом, яке заливають замість відпрацьованого масла. При такому підході двигун повинен попрацювати на холостому ходу. Після цього рідину зливають.

Іноді водії роблять попереднє заливання масла. Старе масло зливають, а замість нього заливають трохи того масла, яке буде використовуватися в подальшому. Мотор потім деякий час повинен попрацювати на холостому ходу. Масло зливають і заливають нове.