Нова Skoda Octavia отримала п'ять зірок

Асоціація Euro NCAP, яка тестує на безпеку нові автомобілі, провела серію краш-тестів Skoda Octavia нового покоління. За їх результатами чеський автомобіль отримав за безпеку найвищу оцінку – 5 зірок.

Нова Skoda Octavia отримала п'ять зірок - today.ua

У краш-тестах розбивали нову Octavia в кузові універсал в комплектації Ambition з двигуном 1,5 л TSI.

За захист дорослих нова Octavia отримала найвищу оцінку (92%), за захист дітей – теж дуже високу оцінку (88%). Трохи гірше захист пішоходів – 73%. Центр капота забезпечує гарний захист, але небезпечні область фар і передніх стійок.

Нова Skoda Octavia отримала п'ять зірок

Нова Skoda Octavia має автоматичну систему екстреного гальмування, яка розпізнає інші автомобілі, велосипедистів і пішоходів. У більшості протестованих ситуацій система змогла запобігти аварії або знизити швидкість і, таким чином, зменшити наслідки удару. Ефективність її роботи оцінена у 79%.

В цілому безпеку Skoda Octavia нового покоління оцінили на 5 зірок, що є найвищою оцінкою у Euro NCAP. Істотних недоліків немає, але чехам потрібно подбати про вдосконалення системи безпеки пішоходів.

Skoda Octavia тестують у краш-тестах Euro NCAP з 2001 року (тоді вона отримала за безпеку 4 зірки). У 2013 році Octavia третього покоління вперше отримала 5 зірок. Безпека четвертого покоління цієї моделі теж оцінена на найвищому рівні.

ДЖЕРЕЛОAuto.cz