Частині українців дозволять не розмитнювати свої “євробляхи“: профільний комітет підтримав закон

В Україні особам з інвалідністю I і II категорій з числа учасників ліквідації наслідків аварії Чорнобильській АЕС можуть дозволити не розмитнювати свої автомобілі. Відповідний законопроект (№2277) зараз розглядається у Верховній Раді.

Частині українців дозволять не розмитнювати свої “євробляхи“: профільний комітет підтримав закон - today.ua

Інваліди-чорнобильці зможуть не платити митні платежі за автомобілі віком не більше 7 років. Якщо автомобіль старше 7 років, то тоді їм доведеться розмитнювати.

Законопроект передбачає, що якщо інваліди-чорнобильці скористаються своїм правом безкоштовного ввезення автомобіля в Україну, то тоді у них не буде пільгового проїзду в громадському транспорті.

Чи затвердять народні депутати законопроект №2277? Думаємо, затвердять, адже у нього багато прихильників. До того ж цей законопроект вже схвалили в профільному комітеті (Комітет з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів).

Нагадаємо, що у Верховній Раді зараз обговорюється законопроект, що передбачає введення так званого доступного розмитнення. Його обговорюють вже кілька місяців, але далі справа поки не йде. Міністерство фінансів цей законопроект не схвалило. Кабмін йому взагалі ще не дав свою оцінку.

ДЖЕРЕЛОDepo.ua