Нарешті: Українці зможуть реєструвати нові автомобілі в автосалоні

Автор: Максимов Віталій

МВС України підготувало проект постанови, що передбачає зміну порядку реєстрації (перереєстрації) автомобілів, автобусів і мотоциклів. Якщо його затвердять, то українці незабаром зможуть реєструвати нові автомобілі прямо в автосалоні.

Нарешті: Українці зможуть реєструвати нові автомобілі в автосалоні - today.ua

Зараз жителям України для того, щоб зареєструвати новий автомобіль, потрібно прийти в Сервісний центр МВС. Багато автомобілістів не дуже задоволені цією процедурою. Вони критикують черзі в Сервісних центрах МВС. Крім того, графік роботи у цієї організації не дуже зручний. В цілому ж, на реєстрацію машини іде досить багато часу.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Прислухавшись до критики, МВС вирішило змінити процедуру реєстрації нових автомобілів, зробити її більш простою і досконалою. Правоохоронці пропонують, щоб реєстрація проходила в автосалонах.

Проект постанови про зміну порядку реєстрації (перереєстрації) автомобілів, автобусів і мотоциклів вже розміщено для всенародного обговорення на сайті МВС. Якщо його приймуть, то покупці нових авто будуть отримувати техпаспорт та номерні знаки прямо в автосалоні.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину