На які машини з США не можна встановити ГБО

На які машини з США не можна встановити ГБО - today.ua
Loading...

Багато українців воліють купувати автомобілі в США, так як вони відрізняються недорогою ціною, добрим обладнанням, якісною збіркою і відмінним станом. Так як в Україні постійно зростають ціни на паливо, потім на "американців" ставлять газобалонне обладнання. Але не на всі машини з США можна встановити ГБО!

Зараз у продажу вже є обладнання для машин з GDI. Це стосується лінійки двигунів TSI (TFSI), якими оснащуються, наприклад, німецькі автомобілі Audi і Volkswagen, а також чеські Skoda, так і аналогічних агрегатів інших автовиробників.

Але досі є багато автомобілів, на двигуни яких ГБО не створили. Це стосується багатоциліндрових двигунів штутгартського Mercedes і баварського BMW, а також деяких моторів японського Lexus. Є й інші агрегати, на які таке обладнання не встановиш.

Тому перш ніж купити автомобіль в США, краще всього проконсультуватися з фахівцями про можливості установки на нього газобалонного обладнання. Якщо це зробити не можна, але вам подобається їздити на газі, то тоді оберіть собі іншу модель.

Врахуйте, що на американському ринку одні і ті ж моделі автомобілів можуть оснащуватися як моторами GDI, так і старими моторами. Деякі американські моделі Volkswagen оснащуються 2,5 л двигуном з розподіленим уприскуванням палива. Для нього підходить ГБО 4-го покоління.

При купівлі "американських" авто з перспективою встановлення ГБО потрібно заздалегідь знати, скільки буде коштувати відповідне обладнання в Україні. На сучасні двигуни з прямим уприскуванням палива вартість обладнання ГБО може скласти від 800-1600 євро, в залежності від виробника.

“Доживає”: Алла Пугачова сильно здала, у мережу потрапили фото хворої співачки
Алла Пугачова з кожним днем все гірше виглядає. Стривожені фанати переживають, що співачка давно страждає невиліковною хворобою і з кожним днем здає все більше. В...
Хайлайтер, персикові рум’яна і рідка помада: головні тренди макіяжу 2020
Сучасні дівчата стежать за всіма модними новинками, в тому числі і в макіяжі, тому напередодні Нового року 2020 важливо заздалегідь знати про майбутні тенденції. На...
“Так більше тривати не може”: Ольга Бузова розірвала стосунки з коханим Давидом
Ольга Бузова, яка нещодавно заявила під час виступу про свої майбутні заручини з Давидом, повідомила у новому блозі про розрив стосунків – між парою пробігла...
Магнітні бурі обрушаться на Україну перед самим Новим роком: як уберегти себе
Практично весь місяць буде спокійним, але ближче до новорічних свят посиляться геомагнітні коливання і на Україну обрушаться магнітні бурі. Найбільше українці відчують на собі зміни...