Міфи, чому не можна заправляти повний бак – розвіємо всі!

Якщо раніше водії частково мали рацію, не заправляючи бак під зав'язку, то зараз ситуація змінилася. Тим не менш, хоча ми їздимо на нових автомобілях, в нашій свідомості досі живуть старі стереотипи. Сьогодні ми розповімо із-за яких міфів водії не наповнюють повний бак. Від них пора відмовитися!

Міфи, чому не можна заправляти повний бак – розвіємо всі!  - today.ua

1. Зламається система вентиляції

Деякі водії не заправляють бак під зав'язку із-за боязні, що вийде з ладу система вентиляції. Теоретично при повному баку можливе попадання бензину в адсорбер, який знаходиться нижче пробки на заливній горловині бака. Але він поступово спалюється в циліндрах. У сучасних автомобілях витікання бензину і потрапляння його на деталі ходової частини, проводку, гумові ущільнювачі виключено.

2. Збільшиться витрата палива

Інші водії не заправляють повний бак через те, що це збільшить витрату палива. Дійсно, перевантажений автомобіль витрачає більше палива. Але навряд чи декілька зайвих літрів бензину зможуть сильно перевантажити вашу «ластівку». Для економії палива рекомендуємо викинути з багажника непотрібні предмети або їздити акуратніше.

3. Бензин випаровується швидше

В середовищі автомобілістів ходить міф про те, що, мовляв, якщо залити повний бак бензином, то він швидше випарується. Насправді рівень палива на це не впливає. Бензин може випаруватися з-за, наприклад, температури, тиску. І врахуйте, що в сучасних машинах баки герметичні.

4. Збільшує ризик загоряння

Деякі водії не заправляють повний бак, вважаючи, що це збільшує ризик загоряння. Це не так. Якщо є витік палива, то його слід усунути.

5. Бак можна випадково заправити поганим паливом

На жаль, в нашій країні хоча останнім часом і стало менше поганого палива, повністю воно не зникло. Дійсно існує ймовірність заправитися неякісним паливом. Тому краще заправлятися на перевірених заправках. І в цьому випадку можна заправлятися «по повній».

ДЖЕРЕЛОZr.ru