“Залишилися шрами від опіків“: Оля Полякова розповіла про свій трагічний Новий рік

Співачка Оля Полякова поділилася напередодні свят історіями про те, в які ситуації їй доводилося потрапляти під час зустрічі Нового року.

“Залишилися шрами від опіків“: Оля Полякова розповіла про свій трагічний Новий рік - today.ua

Співачка розповіла, що в їхній родині новий рік святкують не як у всіх, 1 січня, а коли доведеться. Її діти знають, що, в ліпшому випадку, мама з'явиться будинку 2 січня. А буває, що і числа десятого – тоді, коли відгуляють усі корпоративи за кордоном. Загалом, коли виходить, тоді і святкують.

Зустрічати прихід Нового року, розповідає співачка, їй випадало в різних ситуаціях. Траплялося, що бій курантів доводилося слухати, сидячи в машині, в гримерці та в інших, не зовсім відповідних до моменту, місцях.

А одного разу, на одному з новорічних корпоративів, вона навіть горіла, поділилася співачка за лаштунками новорічного концерту "Музична платформа", який канал "Україна" транслюватиме у новорічну ніч. Під час виступу на співачці спалахнув кокошник, а через кілька миттєвостей вогонь від нього перекинувся на одяг Олі Полякової. Вона ж, перебуваючи в звичному стані сценічного афекту, навіть не відчула болю. Отямилася лише тоді, коли побачила, що дівчата з її кордебалету намагалися збити з неї полум'я.

“Залишилися шрами від опіків“: Оля Полякова розповіла про свій трагічний Новий рік

"Пам'ятаю, дівчата мене гасили – били по руці, а я думаю: чому ці дурисвітки мене б'ють?" – зі сміхом згадує співачка. На пам'ять про той випадок у неї досі залишилися невеликі шрами від опіків, ділиться співачка.

Раніше ми розповідали про те, як Оля Полякова налякала своїх шанувальників, розмістивши в своєму Instagram відео з лікарні. Але, як виявилося, тривога була марною: співачка просо вирішила ретельно обстежитися.

ДЖЕРЕЛОgolos.ua