Медово-карантинний місяць Брежнєвої: як Віра спокушає Меладзе в самоізоляції

Автор: Марченко Любов

Віра Брежнєва намагається не відставати від своїх колег по ремеслу, які щосили освоюють шоу-бізнес онлайн. Вони співають, танцюють, спілкуються, тренуються і готують їжу онлайн. Усе – заради того, щоб підписники не забували, коментували, обговорювали і лайкали.

Медово-карантинний місяць Брежнєвої: як Віра спокушає Меладзе в самоізоляції  - today.ua

Віра Брежнєва також регулярно розповідає, як вона коротає дні в самоізоляції у компанії своєї молодшої 10-річної дочки Соні та чоловіка Костянтина Меладзе. Про те, чим вони з Меладзе займаються на карантині, Брежнєва розповіла в YouTube-шоу "Люкс ФМ".

Віра стверджує, що тяготи самоізоляції тільки зміцнили їхню сім'ю. 56-річний Меладзе спав і бачив, як би змусити свою енергійну 38-річну дружину побільше часу проводити біля домашнього вогнища. А тепер от сама доля розпорядилася. На карантині, каже Віра, у кожного з них день розписаний і заповнений. Костянтин займається музикою у себе в домашній студії. Соня навчається онлайн. А Віра тренується, проводить ефіри, прибирає і готує їжу для всієї родини.

Зірка зізнається, що спочатку їй довелося пережити ломку, особливо на другий тиждень карантину. Шалено хотілося вийти на вулицю, погуляти, кудись бігти у справах. Але потім все минулося.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

"А зараз я просто насолоджуюся. Я — господиня: готую, прибираю", - каже Віра.

В обід вони сходяться всі в їдальні, щоб попоїсти і поспілкуватися. Ніхто нікому не набридає і нікого не обтяжує. Навпаки, подружжя стало відчувати таку пристрасть, наче у них зараз медовий місяць.

Медово-карантинний місяць Брежнєвої: як Віра спокушає Меладзе в самоізоляції

До речі про мед: у них вдома – це єдина не заборонена насолода. На інші солодкі ласощі – табу.

"Я не купую додому їжу, яка може призвести до ожиріння. І у мене страждають всі близькі, тому що вони ходять і питають: "Ну що, можна з'їсти солоденького?". А я кажу: "Нічого немає. Бери мед", — зізнається в своїх садистських нахилах Віра Брежнєва.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Отже, схоже на те, що загодованому медом і захопленому пристрастю Костянтину Меладзе тепер вже зовсім не до Еріки Герцег, яка не встигла до закриття кордонів повернутися додому в Київ і тепер одна-однісінька страждає у Москві.

Нагадаємо, днями Віра Брежнєва виклала в своєму мікроблозі свої фото з глянцевого журналу - до речі, дуже красиві. Правда, на одній нозі у зірки чомусь цілих шість пальців... Буває.