Масштабна ДТП з бетономішалкою в Києві на Подолі: ваговоз без гальм зім'яв п'ять машин

Страшна за своїми масштабами ДТП трапилася сьогодні в Києві на Подолі. НП сталася на вулиці Лук'янівській - там, де вона спускається до Валів, повідомляє паблік dtp.kiev.

Масштабна ДТП з бетономішалкою в Києві на Подолі: ваговоз без гальм зім'яв п'ять машин - today.ua

У важкої завантаженої бетономішалки під час спуску відмовили гальма. Водій марно намагався зупинити автомобіль. Однак той, набираючи швидкість, важкою махиною мчав вулицею вниз, змітаючи все на своєму ходу.

По ходу руху стояли припарковані до узбіччя п'ять легкових автомобілів. Всім їм добряче дісталося від некерованого ваговоза. В усіх автомобілів зім'яло задню частину. Завдяки щасливому випадку в салонах припаркованих машин не виявилося людей. Бетономішалка нікого не вбила. Однак двоє пішоходів, які опинилися там у невдалий час, все ж постраждали.

"У цій аварії дивом обійшлося без загиблих, бетономішалка зачепила пішоходів, яких тут виявилося несподівано багато", - пишуть у коментарі до опублікованого відео з місця події.

За словами журналіста, який знімав відео, ознак сп'яніння у водія бетономішалки не виявлено, однак йому все ж доведеться відповідати за те, що наробив його некерований автомобіль. Матеріальних збитків він завдав, можливо, на мільйони. Тому потрібно вчасно і ретельно проводити техогляд своїх транспортних засобів, щоб не траплялося такого лиха.

Нагадаємо, в Запоріжжі вранці перекинулася маршрутка, повна пасажирів. Постраждалих забирали декількома каретами швидкої допомоги.