Лорак перестали впізнавати навіть її фанати: що відбувається із зовнішністю співачки

Ані Лорак, яку ще недавно небезпідставно вважали першою красунею в російському шоу-бізнесі, стрімко втрачає індивідуальність. Шанувальники з кожним днем помічають в улюбленій співачці дедалі більше змін.

Лорак перестали впізнавати навіть її фанати: що відбувається із зовнішністю співачки - today.ua

Вже не приховати зміненого контуру обличчя і не відтворити колишніх рис красуні-Кароліни, що зводила шанувальників з розуму. Вона, як і раніше, красива, але все більше стає схожа на одну з тих зірок, які всі на одне обличчя, вважають прихильники.

Дуже багато засмучених відгуків викликало фото, яке Ані Лорак розмістила в своєму Instagram. На знімку Кароліна робить селфі. Дівчина казково гарна в кадрі. Це також відзначили її прихильники. Однак обличчя стало більш уніфікованим. І якби це не була її сторінка, то багато хто просто міг би її не впізнати, пишуть фанати.

"Такий закос під Кардашьян. Всю індивідуальність втратила", "Всі на одне обличчя", "Я спочатку подумала, що це Решетова", "Дивлюся на Ані і розумію, що тепер вона схожа на всіх ляльок...", "Ви втрачаєте свою індивідуальність, обличчя – яких, на жаль, більшість", "Вона завжди дуже виділялася з натовпу. А тепер я не впізнала б її в натовпі", "Вона ще і на Бузову стала схожа!!!" – засмучуються фанати Ані Лорак.

Втім, на цьому фоні все-таки більшість захоплених відгуків. Отже, така Лорак теж до серця багатьом. Деякі пишуть, що бачили її на концерті зблизька, і стверджують, що в житті вона набагато красивіше, ніж на будь-якому фото. Загалом, скільки людей, стільки й думок. Одначе, як підсумувала одна з підписниць –

"Роки... ніхто не хоче старіти".

https://www.instagram.com/p/B8gQv5KA4v-/

Нагадаємо, раніше шанувальники запідозрили, що Ані Лорак вагітна. На одному зі знімків, зроблених під час виступу, у співачки видно кругленький животик.