Лєра Кудрявцева отримала серйозну травму голови: “У мене карусельна травма бл**ь!“

Лєра Кудрявцева, після звільнення з каналу Муз-ТВ поїхала "зализувати рани" в Дубай. Судячи зі знімків і відео, які регулярно звідти з'являються, тепле сонце півдня пішло телеведучій на користь. Вона весело проводить там час і думати забула про свої московські негаразди. Правда, це веселе дозвілля не завжди закінчується вдало.

Лєра Кудрявцева отримала серйозну травму голови: “У мене карусельна травма бл**ь!“ - today.ua

Так, днями Лера емоційно поділилася у своєму Instagram, чим обернулося для неї катання на каруселі.

"Навіть не знаю як би це пом'якше розповісти. Коротше, я тупа! Хто в цьому не сумнівався - радійте ! Визнаю !!! Ну єстєССно Лєра побачила вогники, музику,каруселі та поперлася вистрибом так би мовити на карусельку", - пише зірка.

Перед цим вона, за її ж словами, досить непогано перекусила. Далі йде перелік страв, який красуня-блондинка удостоїла своєї уваги, і який цілком міг би наситити борця сумо. Отже, з усім цим вмістом свого зоряного шлунка, Лєра побігла на карусельку.

"Ось там далеко, котра сидить на 4 стільця однією дуп*ю з босими ногами - це я", - прокоментувала Лєра своє відео.

Початок їй сподобалося. Карусель мірно розгойдувала своїх пасажирів, наче маятник. Однак далі пішов екстрим.

"Поки с*ка цей стілець не перекинувся на 360 і я з усієї дурі не довбанулася головою . Далі все як у тумані . Том ям , японське тістечко , кава ..... Якщо я буду тупити - знайте , у мене карусельна травма бл...ь !!!!" – описує свій посттравматичний стан Лєра Кудрявцева.

Шанувальники зірки, природно, у своїх коментарях вибухнули співчуттями Лєрі, при цьому зауваживши, що очікували побачити все, про що написала Кудрявцева.

"Всі очікували побачити на відео все вищеперелічене меню?" – єхидненько запитала одна з підписниць.

"Я так", "Так))) я навіть переглянула", "Так-Так, думаю де воно", - жваво відгукнулися ласі до чужої біди фоловери.

Загалом, переліченого Лєрою меню ніхто не побачив. мабуть, ще чимало цікавого залишилося за кадром.

https://www.instagram.com/p/B9mlSpRKbYB/

Зате в іншому коментарі одна з прихильниць помітила, що після удару головою Лєра Кудрявцева стала ще мальовничіше розповідати про свої пригоди, а значить, травма пішла їй на користь.

"Чудовий склад!!! Я готова сто разів стукнутися каруселькою, щоб так живописати!)) Ну ось правда, так відчутно, і так переконливо написано. Талант не вб'єш. Бийся хоч сто разів об карусель)))", - написала прихильниця.

Нагадаємо, Лєра Кудрявцева вперше зважилася в Дубаї продемонструвати свої нові старі груди без імплантів. Загалом, виглядає зовсім непогано. І навіщо треба було себе стільки років катувати?