"Ми інвестуємо в швидкість і таланти. Компанія iPOST нам бачиться саме такою", - повідомили у "Новій пошті", розповідаючи про мотивацію цієї угоди.
Що стосується швидкості, то вона в кур'єрському сервісі iPOST дійсно завидна. Ця сервісна служба доставляє посилки корпоративним і приватним особам за 30-120 хвилин. Сервіс працює як онлайн-платформа: кур'єри самі обирають собі замовлення. При цьому компанія iPOST вже функціонує у 300 містах України.
Таким чином, це придбання дозволить зробити "Нову пошту" ще більш оперативною, що, безсумнівно, має порадувати її клієнтів.
Нагадаємо, останнім часом клієнти стали нарікати на "Нову пошту", в якої вже не раз траплялося псування вантажу по дорозі. Так, нещодавно, одному з клієнтів недбало упакували дорогу книгу, і вона прийшла з обдертими куточками.