Як скоротити витрати на паливо в теплу пору року – прості поради

У зв'язку з карантином, введеним через пандемію коронавіруса, ціни на українських АЗС трохи знизилися. Однак, багато водіїв все одно вважають, що ціни мають бути нижчі. І вони праві! Ми не впливаємо на ціноутворення, зате можемо розповісти про те, як скоротити витрати на паливо в теплу пору року.

Як скоротити витрати на паливо в теплу пору року – прості поради  - today.ua

Колеса

Досвідчені водії знають, що якщо навесні трохи підняти тиск в шинах, то можна знизити витрату палива. Економія невелика, але, як кажуть, копійка рубль береже. Якщо ви встановите літні колеса в квітні, то за тиск у них можна не переживати до кінця серпня.

Вікна та клімат-контроль

У теплу погоду, а особливо в жарку, хочеться відкрити в автомобілі вікно і проїхатися з вітерцем. На жаль, але це може вдарити по вашому гаманцю. Відкриті вікна, так само як і клімат-контроль, збільшують витрату палива.

Фільтр

Як скоротити витрати на паливо в теплу пору року – прості поради

В кінці травня – червні з'являється тополиний пух, який доставляє незручність багатьом людям, в тому числі і автомобілістам. А в спеку ще багато пилу та інших «радощів». Забруднений фільтр погіршує наповнення циліндрів двигуна, що впливає на витрату палива. При забитому фільтрі двигун взагалі затихне. Тому не забувайте його регулярно міняти.

Дах

Як скоротити витрати на паливо в теплу пору року – прості поради

З настанням теплої погоди багато автолюбителів прямують відпочивати на природу. Звичайно, під час карантину це не актуально, але він раніше або пізніше все одно закінчиться. Тому для економії палива не забувайте знімати багажник з даху. Так, інколи це робити лінь, але згадайте про економію!

Багажник

Весна – це час, коли пора навести порядок в багажнику свого автомобіля. За зиму в ньому могло нагромадитися багато предметів, які вже для вас можуть бути не актуальними. Так ви знизите вагу автомобіля, і, як наслідок, зменшити витрату пального.

Стиль водіння

Навесні так і хочеться сильніше втиснути педаль газу і відчути швидкість. Після зимових місяців у багатьох водіїв буває ейфорія. Але не потрібно їй піддаватися. Така манера водіння не тільки збільшує витрату палива, але може призвести до ДТП.

Вдалої вам поїздки і якнайшвидшого зняття карантину, друзі!

ДЖЕРЕЛОZr.ru