Як розводять клієнтів в шиномонтажних майстернях

Автор: Максимов Віталій

Після пом'якшення карантину багато українських автомобілістів кинуться в шиномонтажні майстерні, щоб поміняти зимові шини на літні. Змінюючи гуму, деякі майстри, в гонитві за зайвою гривнею, можуть обдурити клієнтів. Сьогодні ми розповімо про те, як найчастіше обманюють водіїв в шиномонтажних майстернях.

Як розводять клієнтів в шиномонтажних майстернях - today.ua

Іноді працівники шиномонтажних майстерень, коли клієнту потрібно поміняти шини і відбалансувати колеса, замість нових важків набивають старі. При цьому клієнту кажуть, що всі деталі нові. В результаті автомобіліст платить більше, ніж потрібно.

Бували випадки, коли в шиномонтажних майстернях ставили не самоклеючі важки, а набивні (більш дешеві та менш якісні). Але клієнтові говорили, що використовуються дорогі матеріали. В результаті автомобіліст теж переплачує.

Заради зайвої гривні деякі співробітники шиномонтажних майстерень китайські важки видають за фірмові. Довірливий клієнт охоче платить за «якість», хоча насправді такі важки можуть відвалитися на першій же купині. Але претензію потім навряд чи комусь пред'явиш.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Як розводять клієнтів в шиномонтажних майстернях

Зараз шиномонтажні центри пропонують економити паливо, накачавши шини азотом. Ця технологія прийшла з «Формули-1». Але в автоспорті є сенс накачувати шини азотом (азот не горить). А ось використовувати цю технологію в звичайних легкових автомобілях сенсу немає.

Вам приведуть кілька аргументів, для чого це потрібно зробити. Наприклад, вам скажуть, що тиск в шині буде стабільним, тому що азот майже не розширюється від нагрівання. Або, що, колесо з азотом, легше, ніж колесо накачане атмосферним повітрям, що призведе до економії палива. Насправді різниці майже ніякої немає. До того ж, замість азоту вам можуть накачати в шину звичайне повітря.

Як розводять клієнтів в шиномонтажних майстернях

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Досить часто співробітники шиномонтажних майстерень, посилаючись на всякі труднощі при роботі, збільшують вартість послуги. До цього методу особливо часто вдаються, коли клієнтка – дівчина. Вважається, що дівчата в техніці погано розбираються і, значить, їм можна без особливих проблем «навішати локшину на вуха».

Деякі шиномонтажні майстерні включають в прайс ті послуги, які взагалі не повинні оплачуватися. Якщо вам пропонують, наприклад, заплатити за зняття ковпаків або упаковку шин, то радимо пошукати іншу майстерню.