Як розводять клієнтів в шиномонтажних майстернях

Після пом'якшення карантину багато українських автомобілістів кинуться в шиномонтажні майстерні, щоб поміняти зимові шини на літні. Змінюючи гуму, деякі майстри, в гонитві за зайвою гривнею, можуть обдурити клієнтів. Сьогодні ми розповімо про те, як найчастіше обманюють водіїв в шиномонтажних майстернях.

Як розводять клієнтів в шиномонтажних майстернях - today.ua

Іноді працівники шиномонтажних майстерень, коли клієнту потрібно поміняти шини і відбалансувати колеса, замість нових важків набивають старі. При цьому клієнту кажуть, що всі деталі нові. В результаті автомобіліст платить більше, ніж потрібно.

Бували випадки, коли в шиномонтажних майстернях ставили не самоклеючі важки, а набивні (більш дешеві та менш якісні). Але клієнтові говорили, що використовуються дорогі матеріали. В результаті автомобіліст теж переплачує.

Заради зайвої гривні деякі співробітники шиномонтажних майстерень китайські важки видають за фірмові. Довірливий клієнт охоче платить за «якість», хоча насправді такі важки можуть відвалитися на першій же купині. Але претензію потім навряд чи комусь пред'явиш.

Як розводять клієнтів в шиномонтажних майстернях

Зараз шиномонтажні центри пропонують економити паливо, накачавши шини азотом. Ця технологія прийшла з «Формули-1». Але в автоспорті є сенс накачувати шини азотом (азот не горить). А ось використовувати цю технологію в звичайних легкових автомобілях сенсу немає.

Вам приведуть кілька аргументів, для чого це потрібно зробити. Наприклад, вам скажуть, що тиск в шині буде стабільним, тому що азот майже не розширюється від нагрівання. Або, що, колесо з азотом, легше, ніж колесо накачане атмосферним повітрям, що призведе до економії палива. Насправді різниці майже ніякої немає. До того ж, замість азоту вам можуть накачати в шину звичайне повітря.

Як розводять клієнтів в шиномонтажних майстернях

Досить часто співробітники шиномонтажних майстерень, посилаючись на всякі труднощі при роботі, збільшують вартість послуги. До цього методу особливо часто вдаються, коли клієнтка – дівчина. Вважається, що дівчата в техніці погано розбираються і, значить, їм можна без особливих проблем «навішати локшину на вуха».

Деякі шиномонтажні майстерні включають в прайс ті послуги, які взагалі не повинні оплачуватися. Якщо вам пропонують, наприклад, заплатити за зняття ковпаків або упаковку шин, то радимо пошукати іншу майстерню.

ДЖЕРЕЛОAvtovzglyad.ru
Наймодніша вечірня зачіска 2021 в домашніх умовах
Підготуватися до випускного, весілля або будь-якого іншого святкового приводу можна навіть без походу у салон краси. Є зачіски, які можна зробити в до...
Дружина Віктора Павлика розповіла, на скільки схудла через тиждень після пологів
Молода дружина Віктора Павлика тиждень тому, 15 червня, стала вперше мамою. На світ з'явився здоровий хлопчик, якому зоряна пара дала ім'я Міша. Зі св...
Смартфони Samsung масово гальмують і перегріваються: користувачам назвали причину
Користувачі смартфонів Samsung, виготовлених в Індії, почали масово скаржитися на збої в роботі моделей Galaxy серій “М“ і “А“. Справа в тому, що прис...
Дочка Ольги Сумської похвалилася фігурою в купальнику після народження двох дітей
Дочка Ольги Сумської пішла по маминих стопах і знайшла себе в акторській кар'єрі. Також їй пощастило зустріти свою любов серед колег, як і її матері. ...
Відкриття ринку землі: в НБУ назвали вимоги для отримання кредитів на покупку ділянок
Ринок землі в Україні відкриється вже з 1 липня, і в НБУ назвали вимоги до майбутніх позичальників, що планують взяти кредит на купівлю землі, або під...