Як фотографувати машину на продаж, щоб її швидше купили?

Автор: Максимов Віталій

Якщо автомобіль на фотографіях в оголошенні про продаж виглядає красиво, то потенційний покупець обов'язково подзвонить, навіть якщо ви поставили завищену ціну. Хороші фотографії може зробити сам автомобіліст, не залучаючи професійного фотографа...

Як фотографувати машину на продаж, щоб її швидше купили?  - today.ua

Перш за все треба подбати про фотоапарат. Він повинен бути якісним. Найкраще - зі штативом. Купувати – не обов'язково. Можна позичити у знайомого. Але відмінні знімки можна отримати, навіть використовуючи камеру смартфона. Головне, щоб у неї було достатньо пікселів.

Після цього підберіть місце, де будете фотографувати машину. Місце повинно бути красивим. Ваш автомобіль там повинен виглядати ідеально. У фотографіях весь акцент – на авто. Фон не повинен відволікати.

Виберіть час дня, коли на підібраному місце для зйомок автомобіль буде виглядати краще всього. Від світла багато чого залежить.

Популярні зараз

Вживаний одяг стане недоступним: в Україні підвищать податки на секонд-хенд

Відпочинок на морі в Одесі: названо ціни на житло

Світло та тепло можуть відключати на 20 годин: українців попередили про найгірший сценарій

В Україні підвищать ціни на бензин та дизель з 1 липня: як подорожчає пальне

Як фотографувати машину на продаж, щоб її швидше купили?

Тепер слід подбати про саму машину. Помийте її, як кажуть, до блиску. Почистіть салон. При необхідності – зробіть хімчистку.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Фотографуєте автомобіль з різних ракурсів. Так ви вселите потенційним клієнтам думку, що вам нема чого приховувати. Обов'язково фотографуйте салон. Не забудьте зробити акцент на те, що, як ви вважаєте, вигідно виділяє ваш автомобіль серед аналогічних моделей.

Якщо є можливість і необхідність, фотографії можна обробити якою-небудь спеціальною програмою. Наприклад, Photoshop або Paint. Головне – не переборщити, щоб не склалося враження штучної картинки.