Хотів налякати: деталі смертельної ДТП під Харковом, що зламала долі кільком людям

ДТП, що сталася під Харковом, забрала людське життя, а також зламала долі кількох людей, розповідає видання expres.online.

Хотів налякати: деталі смертельної ДТП під Харковом, що зламала долі кільком людям - today.ua

Трагедія сталася на Харківщині, в селі Глушковка. Молода подружня пара, наступного дня після весілля, запросила компанію своїх друзів у невелике сільське кафе.

Гості посиділи за столом, і вийшли на вулицю подихати повітрям. У цю мить автомобіль, що мчав по дорозі з шаленою швидкістю, вилетів на зустрічну смугу і, підчепивши наречену, яка в цей момент розмовляла зі своїм другом, зніс обох молодих людей. Збивши людей, водій навіть не пригальмував, і тут же зник у вечірніх сутінках.

Швидка допомога встигла обох забрати живими. Однак у лікарні чоловік помер. А травмована дівчина тривалий час перебувала у комі. Потім вона прийшла до тями. Однак тепер їй довічно присвоєна перша група інвалідності, і періодично їй доводиться лягати в лікарню на реабілітацію – аби хоч якось підтримувати свої життєві сили.

Згодом дружина загиблого чоловіка на суді згадає ту мить, коли два тіла, чоловіче і жіноче, на її очах перелітали через припаркований на узбіччі дороги автомобіль.

Хотів налякати: деталі смертельної ДТП під Харковом, що зламала долі кільком людям

Поліція майже відразу знайшла Opel Cadett, який збив людей. Виявилося, що він належить односельчанину потерпілих – багатодітному батьку, який заробляє приватними перевезеннями. Проте чоловік уперто заперечував свою причетність до ДТП. Він заявив, що автомобіль у нього в той день викрали. Однак під тиском доказів він, таки, змушений був зізнатися, що аварія – його рук справа.

Чоловік поскаржився, що дорога не була освітлена, і він помітив людей, які стояли на дорозі, надто пізно, коли вже нічого зробити було не можна. Свою провину він визнав лише в тому, що не зупинився.

Однак хтось зі свідків події пригадав, що метрів за 300 до них водій пригальмував, а потім, коли до людей, що стояли на дорозі, залишалося близько сотні метрів, він раптово прискорився і вилетів на зустрічну смугу. З точки зору здорового глузду такі маневри важко пояснити.

Втім, здоровий глузд там і поряд не стояв. На суді з'ясувалося, що дорослий чоловік, батько кількох дітей частенько розважався тим, що спрямовував свій автомобіль на пішоходів, роблячи вигляд, що от-от їх зіб'є. Мабуть, так було і того разу. Тільки збити навмисно не вийшло, і він збив це по-справжньому.

Суд засудив його до семи років ув'язнення із забороною водіння ще на три роки. Крім того, на користь потерпілих з нього стягнуто 1 млн 800 тис гривень і ще 68,7 тис гривень процесуальних витрат. Однак ніякими грошима не повернути ні життя загиблого чоловіка, ні здоров'я дівчини, яка тільки починала жити.

Нагадаємо, вчора під Києвом п'яний водій позбавив життя родину: батьків і двох дітей - 8 і 10 років. У живих залишився тільки старший 12-річний син, якого лікарі рятують у лікарні.

ДЖЕРЕЛОexpres.online