Гороскоп на 24 січня від Павла Глоби: на Водоліїв чекає доленосна подія, а Левам потрібен відпочинок

Гороскоп на 24 січня від Павла Глоби: на Водоліїв чекає доленосна подія, а Левам потрібен відпочинок - today.ua
Loading...

Гороскоп на п’ятницю, 24 січня 2020 року, обіцяє всім знакам Зодіаку день, сприятливий для вирішення побутових проблем. Сьогодні також багато хто може знайти собі нову роботу, яка в майбутньому принесе непоганий прибуток.

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овнам потрібно відмовитися від бажання бути першими завжди і в усьому. Це забирає багато часу і ваших сил. Та й такий перфекціонізм ні до чого. Визначтеся, що вам найбільше вдається і вдосконалюйтеся в цьому. І ще, сьогоднішній день буде сприятливий вам для планування.

Телець

Тельцям слід більше прислухатися до себе. Саме ваші бажання можуть підказати вам, куди рухатися далі і кого взяти в попутники. Сьогоднішній день сприятливий для цього знака Зодіаку у прийнятті таких рішень.

Близнюки

Близнюкам потрібно зайнятися вдосконаленням своїх професійних навичок. Сьогодні ви можете зустріти більш досвідчену людину, яка допоможе осягнути секрети вашої професії і допоможе вам стати дуже затребуваним фахівцем. Не відмовляйтеся від її допомоги.

Рак

У Раків ймовірна сварка з людиною, яка вже давно їх дратує. Зірки вказують на те, що цей знак Зодіаку сьогодні буде надзвичайно конфліктний. Постарайтеся хоча б трохи утриматися від необачних вчинків, про які потім будете жалкувати.

Лев

Леви можуть відчути втому. Останнім часом ви обрали для себе занадто високий темп. Іноді, звичайно, варто прискоритися, однак після такого прискорення організм вимагає відпочинку і розслаблення. Влаштуйте його собі і спробуйте жити в більш стабільному графіку.

Діва

Дівам слід попрацювати над вибуховою ідеєю, яка допоможе вам рухатися далі. Ви починаєте застоюватися на місці, а це не дуже добре. Сьогодні саме такий сприятливий день для пошуку свіжої ідеї, яка забезпечить ваш розвиток на роки наперед.

Терези

Терезам можна залучити всю свою чарівність для досягнення поставлених цілей. Сьогодні зірки сприяють вам у вирішенні найбільш складних завдань. Тому сміливо можете йти до начальника поговорити щодо порожньої вакансії керівника відділу, яка була б вам упору.

Скорпіон

Скорпіонам сьогодні знадобиться вся їхня мудрість для реалізації задуманого. Покладіться на власний досвід, і він вас не підведе. І не особливо прислухайтеся до малознайомих порадників, бо сьогодні не виключені дрібні капості, спрямовані проти вас.

Стрілець

У Стрільців буде можливість переконатися у власній силі і значущості. Досі ви самі себе недооцінювали і навіть іноді не вірили оточенню, яке вас хвалило. Однак сьогодні у вас з’явиться можливість переконатися в тому, що ви набагато сильніше і розумніше, ніж ви про себе думали.

Козеріг

Козероги сьогодні будуть зразком непохитності і внутрішньої упевненості в собі. Ніхто і ніщо не змусить вас звернути з обраного шляху. Постарайтеся вирішити ті завдання, які не під силу вам були раніше. Сьогодні у вас все вийде.

Водолій

У Водоліїв сьогодні може відбутися доленосна подія, яке здатна докорінно змінити ваше життя. Зірки обіцяють цьому знаку Зодіаку позитивні зміни, тому приймайте їх з радістю і надією.

Риби

Риби, вам потрібно перейти від планування до конкретної роботи. Плани – це, звичайно, дуже здорово, але ж колись треба і втілювати їх у життя. Закочуйте рукави і сміливо беріться за роботу. Але, звичайно, за заздалегідь наміченим планом.

Модель Playboy порадила Заворотнюк не сподіватися на допомогу лікарів
Анастасія Заворотнюк, про страшну хворобу якої вже півроку ходять різні чутки, може перемогти свою недугу. Однак вона не повинна сподіватися лише на медицину. Таку пораду...
Гороскоп на 18 лютого від Павла Глоби: у Овнів можливі проблеми з грошима, а Терезам потрібно бути рішучими
Гороскоп на вівторок, 19 лютого 2020 року, обіцяє всім дуже непростий день. Втім, він може виявитися не складним, якщо відмовитися у цей день від необдуманого...
Полякова “запалила” не лише своїми піснями, але й фігурою в купальнику
Оля Полякова, яка нещодавно повернулася з відпочинку, продовжує ностальгувати за своїми нетривалими зимовим канікулами і потихеньку публікує у своєму Instagram знімки з узбережжя. Так, на...
Співачка MARUV потрапила в поліцейський відділок – дожилася зірка
MARUV, яка місяць тому стала жертвою пограбування, довелося сьогодні відвідати поліцейську ділянку. Анну Корсун (так звуть зірку по-справжньому) запросили в Шевченківське управління поліції для упізнання....
Брежнєва перекваліфікувалася на танцівницю – “коту подобається”
Віра Брежнєва вирішила змінити кваліфікацію на танцівницю. Принаймні – на деякий час. Справа в тому, що вона увійшла до складу журі нового танцювального шоу "Dance...