Гороскоп на 25 березня від Павла Глоби: Скорпіонам варто довіритися інтуїції, а Терези поринуть у любовні переживання

Гороскоп на 25 березня від Павла Глоби: Скорпіонам варто довіритися інтуїції, а Терези поринуть у любовні переживання - today.ua

Гороскоп на середу, 25 березня 2020 року, обіцяє вельми мінливий і непрогнозований день. У цей день можна чекати чого завгодно як від малознайомих, так і від близьких людей. Приготуйтеся до їхніх несподіваних витівок. До речі, ви й самі можете зробити щось таке, чого ви від себе ніяк не очікували.

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен

Овни, вам сьогодні доведеться відстоювати свої позиції. Можливо, хтось захоче на вас натиснути, щоби ви зреклися своєї думки. Але ви не повинні поступатися, це питання принципу.

Телець

Тельці сьогодні можуть отримати відповідь на питання, яке давно не давало їм спокою. Можливо, ця відповідь обрадує вас, однак може бути й навпаки. У будь-якому разі це внесе ясність.

Близнюки

Близнюки, у вас сьогодні голова буде зайнята амурними справами і любовними переживаннями. Тому навіть не плануйте на цей день нічого іншого.

Рак

Раки сьогодні, незважаючи на карантин, проведуть вельми активний та насичений день. Можливо, ваше спілкування з іншими людьми буде лише в Мережі, однак відчуття повноти життя не покидатиме вас до вечора.

Лев

На Левів сьогодні несподівано накотить сентиментальний настрій. Ви захочете переглянути альбом з паперовими фотографіями, написати старому другові, почути забутий голос.

Діва

Діви, незважаючи на загальний спад ділової активності, можуть сьогодні отримати доволі привабливу пропозицію, пов’язану з роботою. Обміркуйте її ретельно, якраз на карантині є для цього час.

Терези

Терези сьогодні будуть повністю у владі любовних переживань. Хтось буде відчайдушно фліртувати з протилежною статтю, а хтось також відчайдушно намагатися звернути на себе увагу.

Скорпіон

Скорпіони, в цей день вашим кращим порадником в усіх справах може стати ваша інтуїція. Вона сьогодні у вашого знаку Зодіаку на піку, тому довіртеся їй.

Стрілець

До Стрільців сьогодні зірки будуть прихильні. Те, чого ви не могли добитися вже доволі довго, сьогодні вам дасться без особливих зусиль. Можете сміливо братися за будь-яку справу.

Козеріг

Козероги сьогодні будуть на піку життєвих сил. Ваша енергія буде шукати вихід у найнесподіваніших проявах. Подумайте про те, як спрямувати її в потрібне русло, щоби не наламати до вечора дров.

Водолій

Водолії, ви нарешті зрозумієте, що придуманий вами ідеал недосяжний. Однак не варто через це вважати себе невдахами. Потрібно лише трохи змінити кут, під яким ви дивитеся на світ і на себе в ньому.

Риби

Незважаючи ні на що, цей день може виявитися доволі вдалим для Риб у плані надходження нових фінансів. Ви можете заробити непогані гроші на своїх ідеях і своїй ініціативності.

Надія Бабкіна досі в комі: залишається тільки сподіватися
Надія Бабкіна, як і раніше, перебуває в медикаментозній комі, в яку її вели кілька днів тому. Лікарі утримуються від будь-яких прогнозів, позаяк немає позитивної динаміки....
ПриватБанк не повертає українцям депозити: подробиці скандалу
ПриватБанк звинуватили у відмові клієнту повернути гроші з депозиту. Незважаючи на те, що термін закриття депозиту вже закінчився, банк без відома клієнта продовжив його дію....
“Щоб не з’їхати з глузду”: Комаровський розповів, чи варто гуляти з дітьми під час карантину
Карантин, введений в Україні попередньо до 24 квітня, кардинально змінив щоденний режим багатьох українців. І хоч деякі і продовжують ігнорувати правила карантину, більшість все ж...
Можна врятувати 22 тисячі пацієнтів: Україна отримає ефективні ліки від коронавірусу
Коронавірус продовжує активно поширюватись по світу і Україні, а тому питання його лікування стає все більш актуальним. І хоч вакцини проти коронавірусу поки що не...
Зміцнюємо імунітет: рецепти напоїв з імбиром, які захистять від коронавірусу
Під час пандемії коронавірусу питання зміцнення імунітету для багатьох стоїть особливо гостро, адже через карантин люди майже не бувають на вулиці, не дихають свіжим повітрям...