Гороскоп на 25 березня від Павла Глоби: Скорпіонам варто довіритися інтуїції, а Терези поринуть у любовні переживання

Гороскоп на 25 березня від Павла Глоби: Скорпіонам варто довіритися інтуїції, а Терези поринуть у любовні переживання - today.ua

Гороскоп на середу, 25 березня 2020 року, обіцяє вельми мінливий і непрогнозований день. У цей день можна чекати чого завгодно як від малознайомих, так і від близьких людей. Приготуйтеся до їхніх несподіваних витівок. До речі, ви й самі можете зробити щось таке, чого ви від себе ніяк не очікували.

Гороскоп за знаками Зодіаку

Овен


Овни, вам сьогодні доведеться відстоювати свої позиції. Можливо, хтось захоче на вас натиснути, щоби ви зреклися своєї думки. Але ви не повинні поступатися, це питання принципу.

Телець


Тельці сьогодні можуть отримати відповідь на питання, яке давно не давало їм спокою. Можливо, ця відповідь обрадує вас, однак може бути й навпаки. У будь-якому разі це внесе ясність.

Близнюки


Близнюки, у вас сьогодні голова буде зайнята амурними справами і любовними переживаннями. Тому навіть не плануйте на цей день нічого іншого.

Гороскоп на 25 березня від Павла Глоби: Скорпіонам варто довіритися інтуїції, а Терези поринуть у любовні переживання

Рак


Раки сьогодні, незважаючи на карантин, проведуть вельми активний та насичений день. Можливо, ваше спілкування з іншими людьми буде лише в Мережі, однак відчуття повноти життя не покидатиме вас до вечора.

Лев


На Левів сьогодні несподівано накотить сентиментальний настрій. Ви захочете переглянути альбом з паперовими фотографіями, написати старому другові, почути забутий голос.

Діва


Діви, незважаючи на загальний спад ділової активності, можуть сьогодні отримати доволі привабливу пропозицію, пов'язану з роботою. Обміркуйте її ретельно, якраз на карантині є для цього час.

Терези


Терези сьогодні будуть повністю у владі любовних переживань. Хтось буде відчайдушно фліртувати з протилежною статтю, а хтось також відчайдушно намагатися звернути на себе увагу.

Скорпіон


Скорпіони, в цей день вашим кращим порадником в усіх справах може стати ваша інтуїція. Вона сьогодні у вашого знаку Зодіаку на піку, тому довіртеся їй.

Стрілець


До Стрільців сьогодні зірки будуть прихильні. Те, чого ви не могли добитися вже доволі довго, сьогодні вам дасться без особливих зусиль. Можете сміливо братися за будь-яку справу.

Козеріг


Козероги сьогодні будуть на піку життєвих сил. Ваша енергія буде шукати вихід у найнесподіваніших проявах. Подумайте про те, як спрямувати її в потрібне русло, щоби не наламати до вечора дров.

Гороскоп на 25 березня від Павла Глоби: Скорпіонам варто довіритися інтуїції, а Терези поринуть у любовні переживання

Водолій


Водолії, ви нарешті зрозумієте, що придуманий вами ідеал недосяжний. Однак не варто через це вважати себе невдахами. Потрібно лише трохи змінити кут, під яким ви дивитеся на світ і на себе в ньому.

Риби


Незважаючи ні на що, цей день може виявитися доволі вдалим для Риб у плані надходження нових фінансів. Ви можете заробити непогані гроші на своїх ідеях і своїй ініціативності.

Лоліта попалася на крадіжці: співачка вкрала сукню в магазині, але все зафіксувала відеокамера
Лоліта Мілявська перевершила сама себе у всіх сенсах. По-перше, вона таки вкрала плаття в магазині одягу. А по-друге, перетворилася на справжню красун...
Доктор Комаровський виступив з лякаючою заявою: «це вб'є Україну як державу»
Лікар і телеведучий доктор Комаровський впевнений, що Україна стоїть на краю прірви. Якщо влада допустить в сучасних реаліях помилку, то від країни не...
Коронавірус в Україні знову пішов на спад: оновлена статистика МОЗ
Згідно з оновленими даними від МОЗ, в Україні епідемія коронавіруса потроху йде на спад. Оновлена статистика показала хай і незначне, але все ж зменше...
Прес-секретар президента РФ Пєсков несподівано заступився за Порошенка: український президент не вітав Путіна з Днем Росії
Дмитро Пєсков, який вже багато років працює особистим прес-секретарем президента Російської Федерації, несподівано заступився за Петра Порошенка. Пєск...
Кличко в новій масці: на який слоган замінив мер Києва знамените «Вистачить шастати»
Столичний градоначальник Віталій Кличко став зіркою Instagram завдяки масці з написом «Досить шастати». Флешмоб підхопили десятки користувачів соцмере...