Євросоюз почав сьогодні масову вакцинацію своїх громадян від коронавірусу

Автор: Марченко Любов

Сьогодні, 27 грудня, країни Євросоюзу почали масову вакцинацію своїх громадян від коронавірусу. Вакцинація буде безкоштовною для всіх жителів Європейського Союзу, а також буде проводитися суто на добровільних засадах.

Євросоюз почав сьогодні масову вакцинацію своїх громадян від коронавірусу - today.ua

Масова вакцинація громадян від коронавірусу стартувала одночасно в семи країнах Євросоюзу: Франції, Німеччині, Австрії, Іспанії, Чехії, Італії та Болгарії. Для щеплень жителям об'єднаної Європи схвалена єдина вакцина, заявила глава Європейської комісії Урсула фон дер Ляйен. Це спільна розробка двох фармацевтичних компаній: американської Pfizer і німецької BioNTech - Comirnaty (BNT162b2).

Ту вакцину, якою почали сьогодні прищеплювати громадян Євросоюзу, виготовили на заводах Pfizer, розташованих у Бельгії. До речі, самим бельгійцям почнуть робити щеплення на день пізніше, з 28 грудня. Євросоюз почав сьогодні масову вакцинацію своїх громадян від коронавірусу Перший етап вакцинації не передбачає щеплення для всіх жителів Євросоюзу. На цьому, початковому, етапі вакцину отримають до 5 тисяч громадян кожної країни. Природно, всі ці люди - із найбільш уразливих груп населення.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Далі, в міру надходження вакцини, будуть прищеплювати більше людей. Проте масова вакцинація від коронавірусу, якою будуть охоплені всі громадяни, почнеться не раніше весни, повідомляють у Євросоюзі.

Популярні зараз

Багато українців не підозрюють, що мають право на доплату до пенсії у розмірі однієї п'ятої її частини

Понад мільйон українців платять за газ більше, ніж фактично споживають

Польський синдром: Китай почав відмовлятися від української аграрної продукції

Українців закликали готуватися до блекауту і закуповувати генератори

Що стосується вакцинації громадян України, то тут перспективи туманні і поки не ясні. Однак не виключено, що нашим громадянам почнуть робити щеплення вакциною китайського виробництва вже в лютому. Китай готовий продавати свою вакцину від коронавірусу нашій країні.