Експерти винесли вердикт вбранню Олени Зеленської: костюми, щоб сховатися

Експерти в світі моди "розібрали по кісточках" вбрання української першої леді Олени Зеленської. В результаті, дві "акули" вітчизняної моди розійшлися в думках, пише obozrevatel.

Експерти винесли вердикт вбранню Олени Зеленської: костюми, щоб сховатися - today.ua

Олена Зеленська, яка в допрезидентську епоху життя свого чоловіка була людиною не публічною, з його приходом на Банкову, була змушена взяти на себе обов'язки першої леді і вийти в світ. Тепер їй нерідко доводиться стояти на очах у всього світу, під прицілом сотень відеокамер. І звичайно ж, у такій ситуації стиль президентської дружини має бути бездоганним. Таким, власне, його і вважає український fashion-експерт Олена Мартинюк.

Вона переконана, що перша леді України демонструє бездоганний смак і відчуття стилю. Незважаючи на те, що деяким людям не завжди до душі її вбрання, Олена Зеленська одягається бездоганно, вважає Мартинюк. Та й не мусить вона так виглядати, як хтось собі надумав.

Якщо порівнювати Зеленську, наприклад, із Меланією Трамп, то у них абсолютно різні стилі, говорить експерт. Дружина американського президента обирає сексуальне вбрання з прилягаючими силуетами, що підкреслюють її фігуру. Експерти винесли вердикт вбранню Олени Зеленської: костюми, щоб сховатися Олена Зеленська, на відміну від неї, не прагне підкреслювати свої форми, хоча їй теж є що показати. Вона обирає одяг вільного крою, в якому почуття міри ідеально поєднується з комфортом.

"Ми розуміємо, що у неї немає мети підкреслювати форми, тут скоріше мова йде про зручність і доречності", - говорить Олена Мартинюк.

Олена Зеленська обирає костюми оверсайз, з довгими рукавами і широкими штанами, щоб сховатися в цьому одязі, заперечує їй директор Школи леді і знаменита піарщиця Тетяна Мокріді. Вона вважає, що дружині президента не завадило би підкоригувати стиль одягу. Найбільш вдалим вбранням Олени Зеленської вона вважає те, в яке перша леді була одягнена під час інавгурації президента. Експерти винесли вердикт вбранню Олени Зеленської: костюми, щоб сховатися

"Це було дійсно блискуче, це справжнє вбрання першої леді, як приклад комунікації зі світом. Але інші, на жаль, не запам'ятовуються і вони не несуть якихось смислів", - висловилася Мокріді.

Нагадаємо, Олена Зеленська стала ініціатором участі України в міжнародному "Партнерство Біарріц", яке було засноване лідерами країн G7. Це партнерство передбачає створення умов для досягнення суспільства рівних можливостей - для всіх, незалежно від гендерних, вікових, національних, релігійних і фізичних відмінностей.

ДЖЕРЕЛОobozrevatel