Джо Байден в першій промові після інавгурації говорив про демократію та пандемію

Джо Байден, який вчора офіційно заступив на посаду 46-о президента США, виступив зі своєю першою промовою в якості законного глави держави. Американські ЗМІ розповіли, з чим звернувся до нації новий американський гарант.

Джо Байден в першій промові після інавгурації говорив про демократію та пандемію - today.ua

Президент США Джо Байден назвав день своєї інавгурації днем Америки і днем демократії. Під час своєї промови він не раз повертався до недавнього штурму Капітолію, розмірковуючи про те, що події, які відбулися 6 січня, показали цінність і крихкість демократії.

"Ми знову дізналися, що демократія цінна. І в цю годину, друзі мої, демократія восторжествувала", - сказав Байден.

Джо Байден в першій промові після інавгурації говорив про демократію та пандемію Він закликав американців об'єднатися, незважаючи на існуючі розбіжності. Бо лише єдність може бути тією силою, яка змушує націю рухатися вперед. Джо Байден також зауважив, що комусь його заклики до єдності можуть здатися "дурними фантазіями", проте тріщина, яку дав фундамент національної єдності, надто глибока, і знадобиться багато сил, щоб її усунути.

Новий, 46-й, президент США також згадав і про епідемію коронавірусу. Він сказав, що США зіткнулися із величезним випробуванням, і "час випробувань" ще не пройшов. Однак він упевнений, що світ і Америка, зокрема, впорається з цією бідою.

Нагадаємо, під час інавгурації Джо Байдена в Капітолій доставили валізу із дуже "цікавим" вмістом.

ДЖЕРЕЛОdelo.ua