Дизайнери показали найдешевший електромобіль Volkswagen

Компанія Volkswagen розробляє новий електричний компактний кросовер Volkswagen ID.2, який буде найдоступнішим електромобілем у її модельній лінійці. Британський журнал Auto Express показав на рендерному зображенні, якою буде ця новинка.

Дизайнери показали найдешевший електромобіль Volkswagen - today.ua

За основу для рендерного зображення кросовера ID.2 взяли концепт Volkswagen ID.2all, який був показаний публіці у вересні 2023 року на автосалоні в німецькому місті Мюнхен (довжина концепту ID.2all становить 4,05 м). Також дизайнери спиралися на новий напрямок дизайну компанії Volkswagen. В результаті у них вийшов досить гарний автомобіль із великими колесами. Але ми сподіваємося, що ID.2 насправді буде ще красивішим.

У модельній лінійці компанії Volkswagen зараз є шість кросоверів з двигунами внутрішнього згоряння і лише два електричні кросовери (ID.4 та ID.5). Незабаром до них приєднається ще один електричний кросовер – Volkswagen ID.2. Це буде компактний кросовер. Він буде меншим, ніж Volkswagen ID.4 і ID.5. За розмірами він буде таким самим, як VW Taigo, T-Cross і T-Roc з двигунами внутрішнього згоряння.

Volkswagen ID.2 збудують на платформі MEB Entry. На цій же платформі створять і серійний міський електромобіль, для якого основою стане концепт ID.2all. Це означає, що кросовер ID.2 отримає батареї на 38 кВтг або 58 кВтг. У нього запас ходу сягатиме приблизно 770 км, залежно від батареї. У стандартній комплектації буде можливість швидкого заряджання батареї.

Дизайнери показали найдешевший електромобіль Volkswagen Концепт Volkswagen ID.2all

Що ще відомо про електричний кросовер Volkswagen ID.2? Зважаючи на все, у нього деякі функції управління будуть через фізичні кнопки. Йдеться про функції, які найчастіше використовуються (наприклад, обігрів, вентиляція, гучність звуку). Але сенсорне керування деякими функціями також буде.

Продаж компактного кросовера Volkswagen ID.2 розпочнеться в 2025 році. Він коштуватиме приблизно 25 000 євро. Раніше очікувалося, що цей електромобіль коштуватиме близько 20 000 євро. Глава компанії Volkswagen Томас Шефер раніше заявив, що ціна 25 000 євро ще не остаточна. Вона залежатиме від вартості матеріалів та зарплати співробітників компанії Volkswagen на момент початку серійного виробництва ID.2.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що компанія Volkswagen тестує електричний кросовер під новим суббрендом.