Дизайнер показав салон “Таврії“ нового покоління

Автор: Максимов Віталій

Відомий український автомобільний дизайнер Роман Прядко створив рендерні зображення салона нової "Таврії". Можливо, приблизно таким буде салон нового українського автомобіля, якщо його колись почнуть випускати у Запоріжжі на заводі ЗАЗ.

Дизайнер показав салон “Таврії“ нового покоління - today.ua

ЗАЗ після початку повномасштабного вторгнення в Україну російських окупаційних військ перестав випускати автомобілі. Можливо, після перемоги над російськими окупантами Запорізький автомобілебудівний завод відновить випуск автомобілів (хоча б з машинокомплектів, як було до війни).

Роман Прядко ще у 2021 році створив рендерні зображення Tavria Nova. На його думку, сучасна Tavria могла б зберегти форму дводверного хетчбека, але отримати більш агресивний дизайн із великими колесами та збільшеним дорожнім просвітом.

Тепер Прядко створив рендерні зображення салону нової "Таврії". Інтер'єр виглядає непогано. У центрі панелі приладів знаходиться невеликий сенсорний дисплей мультимедійної системи. Але більшість функцій керування автомобілем, як і раніше, буде за допомогою фізичних кнопок.

Популярні зараз

У червні деяким категоріям українських пенсіонерів підвищать виплати

В Україні з 2025 року зміняться умови виходу на пенсію

У Повітряних силах ЗСУ назвали способи захистити Харків від ударів росіян

Українцям пропонують сплачувати внески до ПФУ після досягнення 60 років: що це дасть

Дизайнер показав салон “Таврії“ нового покоління

Але нас здивував дизайн рульового колеса. Центр рульового колеса оббитий м'якою тканиною. Думаємо, це неправильне рішення. А ось кнопка круїз-контролю та кнопка мудьтімедіа на кермовому колесі та логотип Tavria в центрі – це гарне рішення.

Загалом салон нової Tavria у рендерних зображеннях Романа Прядка має непоганий вигляд. Ось тільки чи буде ЗАЗ взагалі коли-небудь ще випускати автомобілі – поки не відомо.

Дизайнер показав салон “Таврії“ нового покоління

Нагадаємо, ЗАЗ-1102 "Таврія" випускали у Запоріжжі з 1987 року по 2007 рік. Цей автомобіль оснащувався різними двигунами, залежно від року випуску.

Слід зазначити, що "Таврію" експортували до деяких країн Східної та Західної Європи, і навіть до Південної Америки. Наприклад, цей автомобіль продавали у Франції та Чилі.

Дизайнер показав салон “Таврії“ нового покоління

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

У Франції "Таврію" (вірніше, Poch Tavria) продавали з 1991 по 1993 рік. Французам казали, що Poch Tavria – це український Ford Fiesta. Це був найдешевший автомобіль на французькому ринку. У стандартній комплектації він коштував 35 900 франків. Французи купили 1606 українських автомобілів. Але їм дуже швидко стали відомі недоліки "Таврії". Часто скаржилися на її погану якість. Дуже швидко з'являлася корозія.

Раніше ми повідомили про те, що в Україні знайшли ЗАЗ "Таврія-Нова" 2002 року випуску з пробігом менше 1000 кілометрів.