Що станеться з шинами, якщо автомобіль надовго залишити у калюжі

Автор: Максимов Віталій

Літо в Україні цього року хоча і спекотне, але іноді бувають сильні дощі. Вода погано впливає на будь-який автомобіль. Деякі водії стверджують, що волога навіть згубно впливає на гуму коліс. Невже це дійсно так?

Що станеться з шинами, якщо автомобіль надовго залишити у калюжі - today.ua

Всім відомо, що гума боїться ультрафіолетових променів, адже вони її руйнують. Через велику кількість сонячних променів шини можуть розсохнутися, покритися дрібними тріщинами. Ось чому в деяких жарких країнах колеса автомобіля під час паркування обгортають тканиною або закривають картоном.

Що ж стосується згубного впливу води на гуму, то насправді не все так погано. Гума автомобільних шин володіє характеристиками, які дозволяють їй не втрачати своїх властивостей навіть при тривалому знаходженні у вологому середовищі.

Тому нічого страшного з гумою не станеться, якщо уночі піде дощ, і ваш автомобіль буде стояти в калюжі. Паркуватися в калюжі теж, звичайно, можна. Якщо не боїтеся промочити ноги.

Популярні зараз

Літнім українцям дали менше двох тижнів на оновлення даних у ПФУ, далі припиняють виплату пенсії

Зеленський відповів Путіну на пропозицію про переговори на умовах РФ

Сьогодні світло можуть вимкнути вже з 8-ї ранку: розроблено новий графік відключень електроенергії

В Україні можна отримати штраф за використання генератора: названо причину

Що станеться з шинами, якщо автомобіль надовго залишити у калюжі

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Справа прийме інший оборот, якщо автомобіль буде стояти в калюжі пізньої восени або ранньою весною. Вночі вода може замерзнути, тому вранці машину доведеться буквально вирубувати з льоду. Та й гумі шкідливі такі перепади температур.

Одним словом, в теплу пору року з шинами, якщо автомобіль надовго залишити в калюжі, нічого не станеться. А ось у міжсезоння цього краще не допускати.