Що робити водієві, якщо в дорозі почався “масложор“

Незважаючи на карантин, багато українськів автомобілістів в нинішньому році відправляються на південь до моря. Іноді в далекій дорозі може різко підвищиться витрата моторного масла. Панікувати не потрібно. Постарайтеся з'ясувати причину «масложора».

Що робити водієві, якщо в дорозі почався “масложор“ - today.ua

Якщо при замірюванні рівня моторного масла його виявилося мало, відразу перевірте дорожнє покриття під машиною. Якщо там немає олійною калюжі, значить ви можете доїхати до найближчого автосервісу або заправки, і там поповнити запаси моторного масла.

З мінімальним рівнем масла забудьте про різкі прискорення і гальмування. В цьому випадку потрібно їхати плавно.

Намагайтеся заливати однакове масло або аналоги. Цю інформацію можна дізнатися у дилера. Якщо використовувати не те масло, яке рекомендує виробник, то воно може швидко учадіти.

Підвищену витрату масла можуть викликати різні причини. Наприклад, масло може почати протікати через сальники коленвала, распредвала і прокладки. В цьому випадку їх потрібно замінити.

Що робити водієві, якщо в дорозі почався “масложор“

Ще одна причина – теча масляного радіатора. Якщо це виявиться, то її, звичайно, потрібно буде усунути.

Підвищена витрата моторного масла відбувається, якщо автомобіль експлуатують у важкому режимі. Через це масло передчасно старіє.

Підвищена витрата масла в деяких випадках може свідчити про те, що двигуну потрібен капремонт. Наприклад, через знос, поломку або втрату рухливості поршневих кілець.

ДЖЕРЕЛОCar.ru