Брежнєва змусила Меладзе ревнувати через молодого чоловіка

Автор: Марченко Любов

Віра Брежнєва знайшла безвідмовний спосіб помститися Меладзе за його інтрижку з Ерікою Герцег. Хитра дружина наблизила до себе свого давнього знайомого, молодого українського співака Рождена Анусі.

Брежнєва змусила Меладзе ревнувати через молодого чоловіка - today.ua

Віра знайома з Рожденом вже давно, і творчі люди давно підтримують між собою теплі стосунки. Втім, наскільки ці відносини залишаються в рамках творчості не відомо нікому, бо про них теж різне говорили.

Кілька років тому навіть ходили наполегливі чутки, що Брежнєва готова піти від Меладзе до молодого виконавця. Однак, чи то злі язики перебільшували близькість їхніх відносин, чи то Віра вчасно зметикувала, що чоловік-відомий продюсер надійніше, ніж чоловік-співак-початківець, але союз двох творчих сердець не відбувся.

Рожден, мабуть, робив спроби поставити на Вірі хрест. Навіть пішов було в проект "Холостяк", щоби там забутися з красунями-учасницями. Проте старе кохання не іржавіє, і співаків знову стали бачити разом.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

Не дивно, що Меладзе вирішив припинити ці зазіхання на свій шлюб з Вірою Брежнєвою та, у свою чергу, теж зробив безпрограшний хід. Він запропонував молодому співакові своє продюсування. І той, звичайно, не відмовився. А хто ж відмовиться працювати "під крильцем" у самого Меладзе. Зате тепер Костянтин знає кожен крок співака і може повністю контролювати його робочий графік так, щоб Анусі і думати забув про побачення з Вірою.

Брежнєва змусила Меладзе ревнувати через молодого чоловіка

Природно, зараз Рожден Анусі, який виступає під ім'ям Rozhden, активно гастролює і набирає творчих обертів. У нього щільний графік, в якому не залишається часу для інтрижки із заміжньою жінкою. Так й продюсер розслабитися не дає: навіть на концерт до Анусі Віру Брежнєву Костянтин не відпустив одну, а пішов із нею.

Брежнєва теж, у свою чергу, знайшла спосіб помститися чоловікові за зраду, яку півроку ялозили в Мережі, та змусити 56-річного Меладзе ревнувати до симпатичного 31-річного Анусі.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зрештою виявилися і вовки ситі, і вівці цілі. Хоча хто в цьому випадку вовк, а хто вівця відразу й не розібрати – загадка шоубізу. До речі, Рождену Анусі стільки ж років, скільки й Еріці Герцег. Ні-ні, ми не натякаємо.

Тим часом, Віра Брежнєва зізналася, що була б не проти народити дитину від Костянтина Меладзе. Щоправда, з її відповідей можна зробити висновок, що це питання не сьогоднішнього дня.