Хворій Анастасії Заворотнюк стало гірше: недуга вдарила з новою силою

Автор: Марченко Любов

Актрисі Анастасії Заворотнюк, яка вже близько двох років бореться з онкозахворюванням, знову стало гірше. Ще пару місяців тому рідні і друзі "прекрасної няні" раділи поліпшенню її стану. А зараз їй знову стало гірше. Досягнутого результату лікування поки закріпити не вдалося.

Хворій Анастасії Заворотнюк стало гірше: недуга вдарила з новою силою - today.ua

Актриса бореться з гліобластомою - агресивною пухлиною мозку ще з кінця 2018 року. У 2019 їй зробили операцію за кордоном, однак через деякий час її мозок атакувала вторинна пухлина. Актриса продовжила лікування в Росії. Сім'я прокоментувала стан Анастасії лише восени минулого року, підтвердивши чутки, що циркулювали про її важку хворобу. А навесні цього року шанувальники актриси щиро раділи за неї. У пресі з'явилися повідомлення, зі слів друзів сім'ї, про те, що Заворотнюк стало краще, і вона йде на поправку.

На жаль, ремісія виявилася недовгою. Кажуть, Анастасії знову стало гірше. У неї знову з'явилися сильні головні болі, і погіршився загальний стан. Актриса може ходити, проте багато пересувається на каталці через те, що дуже швидко втомлюється.

Зараз актриса вдома. Її лише іноді привозять до лікувального закладу для консультацій. Заворотнюк зараз лікують експериментальної вакциною, виготовленою на основі імунних клітин. Це - одна з новітніх розробок російських учених.

Популярні зараз

НБУ ввів в обіг нову монету номіналом 10 гривень: у чому її особливість

ТОП-5 люксових б/в позашляховиків за ціною до $4000

Грошова допомога: українці можуть отримати від держави до 100 тисяч гривень

Україна може отримати новітню систему ПРО THAAD, яка збиває все

Звичайно, тривала важка хвороба і не менш важке лікування сильно позначилися на зовнішності народної улюблениці. Від колишньої красуні Насті не залишилося й сліду, кажуть ті, хто її бачив. Анастасія перебуває при здоровому глузді. Вона прекрасно розуміє, що з нею відбувається, і не хоче в такому вигляді показуватися публіці. Тому ніде ніяких знімків актриси в її теперішньому стані немає.

"Хвороба внесла непоправні зміни в її зовнішність. У Насті не зовсім зв'язна мова, їй важко говорити. Інтелект її не постраждав", - говорить колишній реквізитор театру ім. Чехова Світлана Веселова.

Від хіміотерапії змінилися колір і стан шкіри, та й вся зовнішність красуні Анастасії зазнала змін не на краще.

"Ви бачили фото хворої Жанни Фріске на каталці? Ось щось подібне зараз відбувається, на жаль", - говорить один із лікарів клініки, в якій спостерігають хвору актрису.

Тим часом, в Instagram-акаунті "Група підтримки Анастасії Заворотнюк" з'явився запис про те, що сьогодні актриса та її чоловік Петро Чернишов відзначають 12-ту річницю з дня весілля.

Хворій Анастасії Заворотнюк стало гірше: недуга вдарила з новою силою

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

"Зустріти людину, яка повністю розділить з тобою життя, яких би випробувань воно не приготувало, безцінно ... Ваше кохання - це ваша велика опорна сила, справжній подарунок, на який ви обидва заслужили", - пишуть у привітанні шанувальники зіркової пари.

Вони дуже сподіваються, що наступну річницю весілля подружжя зустрічатиме вже зовсім в іншому настрої і обоє при доброму здоров'ї.