Боксер Олександр Усик розповів, як коронавірус нокаутував його краще за будь-якого суперника

Автор: Марченко Любов

Гордість українського боксу Олександр Усик, яого шанувальники вважають заледве не суперменом, розповів, як його скорив грізний суперник - коронавірус. Про свою сутичку з цим захворюванням спортсмен розповів в інтерв'ю, яке опубліковане на його офіційному YouTube-каналі USYK17.

Боксер Олександр Усик розповів, як коронавірус нокаутував його краще за будь-якого суперника - today.ua

Виявляється, Олександр і його дружина перехворіли на коронавірус ще навесні цього року, під час першої хвилі. Боксер розповів, що незадовго до цього йому вставляли зубні імплантати. І в один не прекрасний день у нього піднялася температура, і припухло обличчя. Проте Усик подумав, що це реакція на імпланти (так іноді трапляється) і не став панікувати. І тут його дружина заявила, що втратила нюх і зовсім не відчуває запахів. Вони викликали лікаря і здали тести на коронавірус.

"І дійсно все підтвердилося. Хоча в усього нашого оточення, яке живе і працює з нами, було все нормально - ні у кого нічого не виявилося", - поділився боксер.

Боксер Олександр Усик розповів, як коронавірус нокаутував його краще за будь-якого суперника Вони з дружиною виявилися дисциплінованими пацієнтами. На 14 днів поринули в самоізоляцію. Звичайно, не весь цей період їм було кепсько, проте на кілька днів підступна інфекція надійно вклала чемпіона в ліжко, нокаутувавши його жорсткіше, ніж будь-який суперник.

Популярні зараз

НБУ вирішив вивести з обігу частину грошей: які купюри та монети слід встигнути обміняти

Гетманцев зробив заяву про підвищення мінімальної зарплати в Україні: “Не повинно бути зайвих ілюзій“

У Міноборони пояснили, що зміниться після набуття чинності новим законом про мобілізацію

Українцям готують економічно обґрунтовані тарифи на електроенергію: що це означає

"У мене була температура три дні - 37.2 або 38 градусів, ну і слабкість була. Я весь час лежав на ліжку, що мені дико не подобалося, тому що я абсолютно ненавиджу хворіти", - зізнався чемпіон.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

При цьому Олександр Усик вважає, що люди самі вирощують свої страхи перед коронавірусом. Насправді він не такий страшний, як його робить наша уява. Боятися його не слід, хоча й применшувати небезпеку хвороби також не варто.

Нагадаємо, в одному з недавніх інтерв'ю Олександр Усик несподівано зізнався, що якби в нього було ще одне життя, то можливо, він би став священиком, позаяк відчуває до цього покликання.