Безсовісна Корольова довела маму Тарзана до серцевого нападу: такого від неї не очікували

Наташа Корольова, виявляється, ще багато років тому, сама того не бажаючи, довела маму Тарзана до серцевого нападу. Про це Сергій Глушко розповів в ефірі передачі "Звезды сошлись" на російському ТБ.

Безсовісна Корольова довела маму Тарзана до серцевого нападу: такого від неї не очікували - today.ua

Історія ця сталася ще, коли він зустрічався з Наташею. Дівчина до того часу вже встигла побувати замужем за Ігорем Ніколаєвим та розлучитися з ним. Крім того, Наташа вже була тоді надзвичайно популярна: її пісні знала й співала вся країна. А Тарзан лише починав свою сценічну кар'єру і був відомий лише у вузькому колі.

Безсовісна Корольова довела маму Тарзана до серцевого нападу: такого від неї не очікували

І ось настав день, коли він вирішив познайомити сім'ю зі своєю нареченою. Спочатку познайомив з нею старшого брата Олександра - привів Наташу у квартиру, де той займався ремонтом. А згодом і батьків попередив, що приведе дівчину знайомитися. Природно, мама відразу поцікавилася, що за дівчина.

"Наташа Корольова", - відповів син.

"Ой, та облиш!" – сміючись, відреагувала мама.

І тут Сергій з'явився перед ясні очі батьків зі справжньою Корольовою. Мамі від несподіванки перехопило подих і стало зле. Вона схопилася за серце. Переляканим домашнім ледве вдалося переконати її, що Наташа цілком реальна, і вона дійсно зустрічається з її сином.

Згодом, у серпні 2003, вони одружилися. Але ще за півтора роки до цього, у лютому 2002, у них народився син Архип, який виріс викапаним батьком.

Безсовісна Корольова довела маму Тарзана до серцевого нападу: такого від неї не очікували

З тих пір Глушко й Корольова живуть разом. При цьому пліткарі вже не раз їх розлучали і приписували кожному з них по кілька десятків зрад. Однак це не завадило їм виростити сина і, як і раніше, радіти дням, які вони проводять разом.

Нагадаємо, днями чоловік Наташі Корольової знову розбурхав публіку, знявшись абсолютно голим. При цьому частину свого тіла він сховав за маленькою іграшковою конячкою.

ДЖЕРЕЛОpoliteka.net