Бензин може подешевшати на 3-5 грн: коли це станеться

Антимонопольний комітет України (АМКУ) вважає, що за останній час українські АЗС недостатньо знизили ціни на паливо. Тому вартість бензину А-95 повинна опуститися ще на 3-5 грн за літр.

Бензин може подешевшати на 3-5 грн: коли це станеться  - today.ua

АМКУ, виходячи з даних, отриманих від різних аналітичних агентств, вважає, що в нашій країні є всі передумови для подальшого зниження вартості автомобільного палива. Цьому, зокрема, сприяє, наприклад, обвал світових цін на нафту. Є й інші передумови.

Найближчим часом керівництво Антимонопольного комітету зустрінеться з представниками найбільших операторів паливного ринку, щоб обговорити з ними питання зниження цін на бензин і ДТ. Чим закінчиться ця зустріч? АМКУ оптимістично щодо її можливих підсумків. Це означає, що на українських заправках може незабаром істотно подешевшати бензин і дизель.

Раніше оператори паливного ринку частіше за все прислухалися до рекомендацій АМКУ. Так, на початку грудня 2019 року Антимонопольний комітет порекомендував операторам паливного ринку знизити роздрібні ціни на бензин і ДТ, і вони це зробили.

ДЖЕРЕЛОAmcu.gov.ua