7 ознак неякісного палива

7 ознак неякісного палива - today.ua

В Україні під час карантину, запровадженого в цілях боротьби з поширенням коронавірусу, з'явилося більше підпільних АЗС. Та й на офіційних заправках бензин і дизель не завжди хорошої якості. Сьогодні ми розповімо про те, як зрозуміти, що вам залили неякісне паливо.

Після заправки поганий пуск двигуна

Якщо після заправки ваш автомобіль погано заводиться або взагалі не заводиться, то це явно вказує на проблему з паливом. З'ясувати причину потрібно негайно. Головне, не викидайте чек, щоб його можна було пред'явити.

Обороти холостого ходу нестабільні

7 ознак неякісного палива

Причин плавання частоти обертання двигуна може бути багато. Серед них не останнє місце займає некондиційне паливо. Це ж відбувається, якщо в паливо потрапляє вода.

Двигун «не тягне», погіршується динаміка

Цей симптом проявляється досить швидко, якщо вам залили неякісне паливо. Звичайно, двигун може перестати «тягнути» з інших причин, але якщо ви звернули на це увагу відразу після заправки на АЗС - це привід замислитися.

Ривки і смикання при русі

Ваш автомобіль раптом почав смикатися при русі? Таке буває, якщо в бак залили некондиційне паливо. Швидше за все, воно розбавлене «хімією».

Посилений шум і детонація

Ще одна ознака неякісного палива - посилений шум і детонація в двигуні. Низьке октанове число не дозволяє бензину протистояти самозайманню під дією хвилі тиску, що утворюється в камері згоряння.

Потемніння вихлопу

7 ознак неякісного палива

Темно-сірий або чорний колір вихлопних газів свідчить про неповне згоряння палива. Колір вихлопу змінюється через сажу. Густий білий дим частіше всього свідчить про потрапляння антифризу в циліндри. Сизий вихлоп говорить про те, в циліндрах активно згорає масло.

Зростання витрати палива

7 ознак неякісного палива

Якщо через деякий час після заправки на АЗС ви помітили, що паливо чомусь почало витрачатися значно швидше, ніж раніше, то причина може бути в неякісному бензині або дизелі. У цьому випадку можна провести експертизу палива. Тільки переконайтеся, що ви зберегли чек з АЗС.

Вирушаючи у відпустку поставте в морозилку склянку з монеткою: дуже цінна порада
Деякі люди перед від'їздом з дому ставлять в морозильну камеру свого холодильника склянку, в яку поміщають звичайну монетку. Для чого це потрібно? ...
П'ять правил, щоб огірки в банках не вибухали
Багато господині знають, що огірки вельми вибагливі овочі. Консервування їх на зиму нерідко обертається повною втратою продукту. Через пару днів після...
Астролог, який передбачив перемогу Зеленського, заявив, що місцевих виборів в Україні не буде
Місцеві вибори в Україні можуть скасувати в останній момент. Це буде політичне рішення, оскільки деякі люди не захочуть залишати насиджених місць. Нов...
У Німеччині прокинувся древній вулкан: земля вже почала швидко підніматися
На території сучасної Німеччини близько 13 тисяч років тому вивергався величезний підземний вулкан. Вчені виявили, що найдавніший кратер почав проявля...
Заворотнюк не з'явиться на публіці ще довго: чому актриса вирішила ховатися
Хвороба дуже сильно змінила зовнішність знаменитої няні Віки. Подробиці розкрила колишня співробітниця театру імені Чехова Світлана Веселова. Жінка ро...