“Живуть у страху“: Санта Дімопулос виправдалася за вечірку у французькому замку у День пам'яті жертв голодоморів

Українська співачка Санта Дімопулос була дуже розкритикована за її необдуманий пост. Справа в тому, що у День пам'яті жертв голодоморів артистка опублікувала відео з елітної вечірки, яка відбулася у Версальському палаці.

“Живуть у страху“: Санта Дімопулос виправдалася за вечірку у французькому замку у День пам'яті жертв голодоморів - today.ua

Як розповіла сама зірка шоу "Фабрика зірок", до Франції вона приїхала на день народження подруги. Вранці дівчата влаштували чаювання в справжнісінькому французькому замку - Версалі. Більше того, особливості додавало те, що учасниці відео були одягнені в сукні XVIII століття.

"Через кілька годин вся наша маленька компанія читала новини про мій "цинізм". Чи зробила я погано, що виставила цей пост – ні, чи зробила я помилку, що виставила саме цього дня – так. Тому що це був День пам'яті жертв голодоморів. Моя бабуся пережила їх обоє, тому я дуже добре пам'ятаю, і мені не потрібен якийсь спеціальний день для цього", - зазначила Санта Дімопулос.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Santa Dimopulos (@santadimopulos)

Співачка наголосила, що не зробила нікому погано, а коментатори, котрі прийнялися її судити, явно страждають від синдрому жертви.

"Я так розумію, що багато хто з синдромом жертви, застряг у стражданнях, заляканий, в заціпенінні, живе в страху. Я обрала жити, любити, розвиватися і одночасно донатити, показувати, що діється в Україні, допомагати", - написала Санта Дімопулос.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Santa Dimopulos (@santadimopulos)

Нагадаємо, Санта Дімопулос після різкого схуднення показала себе в нюдовому боді з корсетом: "Фігура мрії".