Зеленський буде спілкуватися з народом через відеоблог: нові плани Офісу президента

Як планують у Офісі президента, глава держави буде вести свій особистий (іменний) відеоблог. Таким чином, Володимир Зеленський буде ближче до народу і зможе донести до нього без посередників свої наміри і пояснити гострі питання.

Зеленський буде спілкуватися з народом через відеоблог: нові плани Офісу президента - today.ua

Радник керівника Офісу президента України Михайло Подоляк розповів, що відеоблог глави держави транслюватиме не «відосікі». Це буде повноцінний іменний відеоблог «Який президент буде вести регулярно, який буде дуже жорстко структурований - це саме те», - підкреслив Подоляк, який в ОП є відповідальним за медіанапрям. Зеленський буде спілкуватися з народом через відеоблог: нові плани Офісу президента Іменний відеоблог для Володимира Зеленського повинен стати додатковим каналом, який буде допомагати доносити до народу позицію влади з тих чи інших питань. Необхідність в даному форматі спілкування президента з країною виникла через нестачу медіаресурсів.

Планується, що Володимир Зеленський в 10-хвилинному відеоролику щотижня буде давати свій фідбек, що охоплюватиме і прояснюватиме 5 - 6 найважливіших і гучних тем тижня.

Відзначимо, що Володимир Зеленський і глава Офісу президента Андрій Єрмак були госпіталізовані в столичну клініку «Феофанія» з загостренням коронавірусної хвороби. Обидва знаходяться в окремих ізольованих палатах.

Нагадаємо, раніше прес-секретар президента України розповіла про те, як себе почуває Володимир Зеленський після зараження коронавірусом.