Зеленська після двох місяців мовчання звернулася до українців: зізнання дружини президента

Перша леді України Олена Зеленська після 2 місяців мовчання звернулася до українців з тривожним закликом. Що турбує дружину президента і чому саме зараз вона зважилася заговорити?

Зеленська після двох місяців мовчання звернулася до українців: зізнання дружини президента - today.ua

Олена Зеленська пропала з медіапростору близько двох місяців тому. Як відомо, ПЛР-тестування виявило у першої леді в крові уоронавірусну інфекцію. Спочатку хвороба ніяк себе не проявляла, проте через декілька днів Олені Зеленській стало погано, її шпиталізували в одну з лікарень Києва.

У п'ятницю, 21 серпня 2020 р, дружина глави держави Олена Зеленська після двох місяців мовчання закликала співвітчизників більш серйозно поставитися до коронавірусної інфекції. Перша леді розповіла про свій досвід боротьби з підступним захворюванням. За словами Зеленської, в перші дні хвороби вона відчувала себе добре, потім різко піднялася температура тіла, лікарі діагностували пневмонію. Зеленська після двох місяців мовчання звернулася до українців: зізнання дружини президента «Два дні я насолоджувалася переглядом фільмів і читанням книг в порожній квартирі на самоізоляції, а потім - висока температура (десь 39,6), комп'ютерна томографія, яка і показала двостороннє запалення легенів. В той же день я вже була в лікарні. Почалися нескінченні крапельниці, таблетки, перелякані очі людей навколо. Загалом моє лікування тривало два тижні. А ще тиждень я залишалася в лікарні з сином, який все ще був "позитивним"», - розповіла про пережите Олена Зеленська.

Перша леді, незважаючи на те, що перехворіла коронавірусів і має до нього антитіла, продовжує носити маску в громадських місцях з поваги до оточуючих. «Тому що так правильно ...»

«Благаю - не розслаблюйтеся передчасно! Навіть якщо ви впевнені в силах свого організму, поруч є люди, які, на жаль, можуть не впоратися. Піклуючись про себе, ви піклуєтеся про всіх!», - закликала Олена Зеленська співвітчизників.

Нагадаємо, раніше президент України Володимир Зеленський повідомив, що його дружина і син разом лікувалися від коронавірусної хвороби. Як почувають себе близькі глави держави зараз?