Висипання та набряклість: Селена Гомес здивувала чесним фото без макіяжу та обробки

Важливо розуміти, що знаменитості такі самі люди, як і всі ми. У них є проблеми зі шкірою, волоссям та здоров'ям, і не завжди гроші здатні вирішити ці питання. Селена Гомес вирішила показати своїм фанатам, що в неї, як і в них, є висипання на обличчі, і буває набряклість. Що ніхто не досконалий, і не потрібно докоряти собі, якщо ти не виглядаєш як з картинки.

Висипання та набряклість: Селена Гомес здивувала чесним фото без макіяжу та обробки - today.ua

В особистому обліковому записі в Інстаграм відома американська співачка опублікувала кілька нових фото. У кадрі зірка зняла себе абсолютно без макіяжу. Публікацію вона коротко і зрозуміло підписала: "Я", маючи на увазі "справжня я - без фільтрів, обробок та макіяжу".

На першому фото на обличчі Селени Гомес можна побачити сильне запалення над губою, яке вона не приховувала. До того ж, без професійного макіяжу її ніс не здається таким тонким, як зазвичай на фото.

Висипання та набряклість: Селена Гомес здивувала чесним фото без макіяжу та обробки

На іншому знімку, мабуть, після безсонних ночей на зйомках або раннього підйому обличчя зірки виглядає трохи опухлим.

Висипання та набряклість: Селена Гомес здивувала чесним фото без макіяжу та обробки

Шанувальники прийшли в захват, захоплюючись натуральною красою та сміливістю співачки:

"Красивіше, ніж будь-коли", "Натуральна краса", "Ти красуня", "Чудова", "Я захоплююся тобою, Селена. Ти надихаєш мене (насправді нас) показувати красу, яка всередині нас, у цій задушливій соціальній мережі, якою є Instagram, де всі мають бути ідеальними та щасливими весь час".

Нагадаємо, колишній чоловік Ані Лорак показав свою наречену без макіяжу – така домашня.