Виріз човник та намисто без застібки: новий трендовий образ Олени Зеленської

Олена Зеленська – нестандартна перша леді, адже її стиль дуже часто піддається обговоренню. Вона молода та сучасна, стежить за трендами та вміло впроваджує їх у свій класичний офісний стиль.

Виріз човник та намисто без застібки: новий трендовий образ Олени Зеленської - today.ua

У соцмережах перша леді України розповіла про роботу Українського центру у Вільнюсі – першому подібному культурно-освітньому просторі у країнах ЄС. Дружина українського президента разом із колегою з Литви, першою леді Діаною Наусєдєнє стали його патронесами.

На фото, яким Олена Зеленська поділилася в Мережі, вона позує дуже красивому образі. Її вибір упав на елегантне атласне вбрання в чорному кольорі з пишними рукавами та вирізом-човником. Волосся перша леді України прибрала в елегантну зачіску, щоб підкреслити цікаву прикрасу, яка прикрасила її шию - золоте намисто без застібки у вигляді півкільця та гілочки калини - символу України.

Виріз човник та намисто без застібки: новий трендовий образ Олени Зеленської

"Mes kartu" – литовською означає "ми разом". Ми відчуваємо це від литовських друзів увесь цей рік: коли Литва приймає наших вимушених переселенців, виступає на міжнародній арені, надсилає допомогу, проводить мітинги та заходи на підтримку України, – зауважила Олена Зеленська. - Коли дивишся, скільки всього там відбулося та відбувається, – не віриться, що йому всього дев’ять місяців: уже проведено 1300 заходів для 17 тисяч гостей та учасників”.

Виріз човник та намисто без застібки: новий трендовий образ Олени ЗеленськоїВиріз човник та намисто без застібки: новий трендовий образ Олени Зеленської

Нагадаємо, Олена Зеленська з новою зачіскою та в картатому піджаку зачарувала на зустрічі з першою леді Польщі.