Ірина Білик та Дмитро Коляденко мають бурхливу любовну історію і, як зазначав він неодноразово, шоумен любив співачку багато років після розлучення. І ось відбулася їхня чергова спільна зустріч.
![“Все ж таки Дімка дочекався“: Ірина Білик здивувала несподіваним фото з колишнім чоловіком “Все ж таки Дімка дочекався“: Ірина Білик здивувала несподіваним фото з колишнім чоловіком - today.ua](https://today.ua/wp-content/uploads/2022/01/bilyk_iryna-250324368_684324862543533_8257668968951477573_n-768x596.jpg)
В особистому обліковому записі в Інстаграм українська виконавиця поділилася новою фотографією. У кадрі вона постала зі своїм екс-коханим, одягнена у дуже яскравий образ, як і Дмитро Коляденко. Ірина Білик одягла чорні спортивні штани, жовту футболку, синій худі з принтом та сонцезахисні окуляри. Вибір екс-ведучого шоу "Шанс" впав на фіолетові джогери та рожевий худі, шапочку-біні та сонцезахисні окуляри.
"А ми до вас в ранковий час. Друзі маємо до вас питання:
А кого ви обіймаєте (або хотіли б обійняти) зранку?" – поцікавилася у публікації Ірина Білик.
Популярні зараз
Трамп назвав Зеленському причини, через які Путін розпочав війну з Україною
Одна з країн Європи різко скоротить соціальну допомогу українським біженцям
Екс-держсекретар США озвучив “мирний план“ Трампа у разі перемоги на виборах
Бухгалтерська помилка: Пентагон знайшов додаткові 2 млрд доларів для України
Судячи з геометки у пості, співачка та шоумен перебувають у Празі. Поки що невідомо, чи зустрілися колишні заради спільного проекту, чи між ними знову щось є.
"Все ж таки Діма дочекався", "Я завжди бачила цю гарну пару разом", "Як ви підходите один одному, класні, модні, цікаві", "Завжди тішуся, коли бачу вас із Дімою. Ви дуже гарна пара і залишайтеся так разом надовго", "Втратив таку жінку!!!! Ой, Дімо..." - пишуть фоловери під публікацією.
Нагадаємо, Ірина Білик запросила на сцену маму Наташі Корольової на концерті в Майамі: "Ваш зять - гівно".