В Україні запускають потяги: ціни на квитки і де можна купити

Автор: Шевченко Лилия

З 1 червня 2020 року в Україні курсуватимуть 5 поїздів Інтерсіті+ та 9 нічних пасажирських потягів далекого прямування. Але, з метою запобігання поширенню епідемії коронавіруса, Укрзалізниця вводить нові жорсткі правила.

В Україні запускають потяги: ціни на квитки і де можна купити - today.ua

Вагони будуть заповнюватися на п'ятдесят відсотків. Так що про переповнені потяги доведеться забути. Місця будуть продаватися в шаховому порядку, щоб витримувати соціальну дистанцію громадян. Все це робиться, як повідомили в Укрзалізниці для забезпечення безпеки пасажирів.

Тільки на поїзд Одеса - Харків, будуть продаватися квитки на всі місця. В УЗ пояснили, що це пов'язано з епідеміологічною ситуацією в регіонах.

В Україні запускають потяги: ціни на квитки і де можна купитиКвитки на потяги, які відправляться в дорогу з 1 червня, можна придбати онлайн, а також в квиткових касах залізничних вокзалів. Запущено також мобільний додаток УЗ для Android і iOS, однак поки з його допомогою квиток купити не можна. Доступ до послуги обіцяють відкрити найближчим часом.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Зарплати депутатів Верховної Ради України: скільки отримують народні обранці

Пасажирів без масок в вагони поїзда допускати не будуть, а після того, як людина вийде на потрібної йому станції, провідник проведе дезінфекцію його місця.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Ціни на квитки поки залишаються на тому ж рівні, що і до введення карантину в Україні.

Нагадаємо, в Україні стартував новий етап послаблення карантину. Що відкриють на цей раз, і за якими правилами працюватимуть заклади?