В Україні запровадили нові комунальні правила: що зміниться з 1 серпня

Автор: Шевченко Лилия

Українці повинні розуміти, що запуск ринку газу для населення, перетворює блакитне паливо в товар, який громадяни купуватимуть для своїх потреб. У зв'язку з цим, з 1 серпня 2020 р жителі України будуть мати право самостійно вибирати і змінювати постачальника газу. Та й тарифи в залежності від компанії будуть різними. Що ще зміниться в комунальних правилах?

В Україні запровадили нові комунальні правила: що зміниться з 1 серпня - today.ua

Насамперед те, що вартість блакитного палива буде постійно змінюватися, причому в зимовий час року його ціна буде підвищуватися. Відповідно, платити за побутовий газ, опалення і гарячу воду доведеться більше кожній українській родині.

«Нафтогаз» звільнили від необхідності продавати газ населенню за ціною, яка була раніше встановлена Кабінетом міністрів України. Тарифи будуть формувати дивлячись на те, що відбувається на ринку. Влада країни більше не зможуть диктувати свої правила «Нафтогазу» і безпосередньо постачальникам.

В Україні запровадили нові комунальні правила: що зміниться з 1 серпняЯкщо у власника домогосподарства виникло бажання змінити постачальника газу, то він може це зробити лише за день. Більше того, щоб піти від минулого постачальника і підписати договір з новим, не обов'язково виплачувати всі борги. Це можна буде зробити і в процесі співпраці з іншим постачальником. Правда, не факт, що буде на кого міняти.

Популярні зараз

В Україні критично низький рівень народжуваності, - Жолнович

У Мережі показали інтер'єр концепту позашляховика Kraz Chumak

Рада підтримала автоматизований арешт депозитів боржників

Раніше Бундесверу: Україна отримала німецькі армійські машини Caracal

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Українці зможуть скаржитися на постачальника-монополіста, завышающего ціни на газ, в Антимонопольний комітет.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про прийдешнє підвищення цін абсолютно на все. Зарплати українцям буде вистачати тільки на їжу. Що відбувається в економіці?

Головне