В Україні ввели чотириденку: керівництво прийняло скандальне рішення

Автор: Шевченко Лилия

Чотириденний робочий графік вводять в Україні. Скандальне рішення вже прийнято! Хто перший потрапляє під режим тотальної економії?

В Україні ввели чотириденку: керівництво прийняло скандальне рішення - today.ua

Як стало відомо, з 1 липня 2020 року «Укрзалізниця» переводить всіх своїх рядових співробітників на чотириденний робочий графік. При цьому, звісно, будуть знижені зарплати. Таке рішення було прийняте під час засідання правління «Укрзалізниці».

Цікаво, що уріжуть заробітну плату лише простим працівникам залізничного підприємства, доходи топ-менеджерів не постраждають, оскільки вони працюють згідно з підписаними контрактами.

В Україні ввели чотириденку: керівництво прийняло скандальне рішенняЩоб заощадити максимально - вихідним вирішено зробити понеділок, а не п'ятницю. Справа в тому, що по п'ятницях люди і так працюють за 7 годин, що теж враховується у нарахуванні заробітної плати.

Популярні зараз

В Україні посилили умови для виходу на пенсію

Уряд ухвалив рішення щодо підвищення зарплати частині бюджетників

Названо тариф на електроенергію з 1 березня: хто зможе платити по 1,05 грн за кіловат

У Нацполіції розповіли про мобілізацію поліцейських

Експерти вважають, що співробітники «Укрзалізниці» лише перші ластівки. В майбутньому режим максимальної економії будуть вводити і інші підприємства України.

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Зазначимо, що на початку 2020 року з'явилася інформація про можливий перехід під УЗ управління німецького залізничного оператора Deutsche Bahn. З цією метою до Києва приїжджала делегація німецьких залізничників. Попередні переговори проводилися з представниками українського Кабміну.

Нагадаємо, раніше дочка Єлизавети II з гордістю і вдячністю звернулася до всіх жителів України.