У школах України оцінки ставити не будуть: в МОН придумали нові правила оцінювання

Автор: Шевченко Лилия

У школах України найближчим часом можуть відбутися кардинальні зміни. 12-бальну систему оцінювання в МОН мають намір скасувати. Станеться це, якщо коронавірус продовжить свою ходу по країні. Подробиці читайте далі ...

У школах України оцінки ставити не будуть: в МОН придумали нові правила оцінювання - today.ua

У Міністерстві освіти і науки України розповіли викладачам, як вони повинні будуть оцінювати знання учнів, якщо більше половини уроків за певний навчальний період пройшли дистанційно. У цьому випадку вчитель поставить учневі позначку «Залік» чи «не залік».

Підпишіться на Today.ua, щоб бути в курсі останніх новин:

Йдеться, як пояснили в МОН, про певні предмети, не про всі. Так, за тему, семестр або навіть за рік учитель має право поставити позначку «зараховано» або «Не зараховано», якщо більше 50 відсотків занять були проведені дистанційно, з таких предметів: Фізкультура, Трудове навчання, Образотворче мистецтво, музичне мистецтво, Основи здоров'я, а також з окремих дисциплін варіативної складової. У школах України оцінки ставити не будуть: в МОН придумали нові правила оцінювання Крім того, в МОН звернули увагу на те, що кожна школа має право самостійно вирішувати, як в її стінах будуть оцінювати знання учнів. Можливість введення власної шкали оцінювання результатів навчання школярів для кожної школи України підкріплена законодавчо. Але при цьому навчальний заклад має опрацювати правила, згідно з якими нова шкала оцінювання буде переводитися в загальноприйняту систему в Україні.

Нагадаємо, раніше в Міністерстві охорони здоров'я повідомили, що школи в Україні більше не закриватимуть на карантин.

Популярні зараз

В Україні запровадять реєстр громадян, що активно здійснюють перекази коштів між картками: які будуть наслідки

Зеленський розповів, про що мовчав більше двох років: втрати України у війні могли бути значно меншими

ТОП-5 кросоверів до $10,000 з найбільш надійними двигунами

Путін готовий закінчити війну в Україні: російський диктатор назвав умови