У Рівному атошник звинуватив Порошенка в тиску на суд і прокляв його сім'ю

Екс-президент України Петро Порошенко змушений був виправдовуватися перед атошником, який звинуватив його в розкраданні держави і в тиску на суди, назвав «державним злочинцем». Воїн АТО заявив, що політик зруйнував його життя і обсипав самого Порошенка і всю його сім'ю прокльонами.

У Рівному атошник звинуватив Порошенка в тиску на суд і прокляв його сім'ю - today.ua

Лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко взяв участь у засіданні новообраної міської ради в місті Рівне. Після цього, в коридорах ОДА до екс-президента підійшов учасник АТО Ярослав Гранітний, який на підвищених тонах зажадав від політика відповіді, за що він його посадив.

Гранітний заявив, що саме Порошенко чинив тиск на суд, щоб той виніс обвинувальний вирок. Петро Порошенко нагадав атошнику, що він перебуває під домашнім арештом і запропонував йти до суду і доводити свою невинність. Відзначимо, що Ярослав Гранітний був засуджений за організацію протестної акції під стінами Рівненської ОДА, учасники якої вимагали легалізації видобутку бурштину, а після, за даними слідства, закликали до проголошення Рівненської народної республіки.

Правоохоронці встановили, що Ярослав Гранітний нібито отримав від РФ 4 тисячі доларів на проведення мітингу. За результатами розслідування, Ярослав Гранітний був звинувачений у державній зраді і сепаратизмі, за це він був засуджений до тюремного ув'язнення. У колонії атошник відсидів три роки, після чого вийшов на свободу.

Нагадаємо, раніше Петро Порошенко розкритикував Держбюджет 2021, проект якого підготував уряд Дениса Шмигаля. Екс-президент заявив, що влада багато чого не врахувала, тому бюджет буде провальним.