В картатій блузці та на шпильках: Олена Зеленська здійснила новий вихід у світ

Олена Зеленська здійснила новий вихід у світ. 45-річна перша леді України у картатій блузці та на шпильках виступила на міжнародній конференції "Об'єднані заради справедливості: Буча – Гаага".

В картатій блузці та на шпильках: Олена Зеленська здійснила новий вихід у світ - today.ua

Дружина президента України побувала на конференції United for Justice: Bucha – The Hague, яка проходить у нашій країні вдруге. Олена Зеленська з'явилася у Бучі та обговорила з гостями злочини російських окупантів, скоєні в період з лютого по березень 2022 року.

Захід зібрав експертів в галузі міжнародного права, провідних юристів з усього світу, представників законодавчої та виконавчої влади, генеральних прокурорів та дипломатів. Очікується, що конференція допоможе об'єднати зусилля щодо притягнення винних до відповідальності.

Олена Зеленська показала стильний весняний образ

Олена Зеленська обрала суворий, але стильний образ. Вона одягла чорний костюм із прямими вкороченими штанами та картатою сорочкою. Вбрання доповнили туфлі з гострими шкарпетками та на шпильці.

Обраниця глави держави зазвичай любить завивати волосся у локони. Цього разу вона випрямила пасма, уклавши їх на бічний проділ.

В картатій блузці та на шпильках: Олена Зеленська здійснила новий вихід у світ

Зеленська прикрасила вуха витонченими сережками. Стиліст зробив їй стриманий денний макіяж.

"Буча - лише одне з десятків імен українських трагедій. Одна з перших, про яку дізнався світ. Кожен українець через рік і місяць вторгнення носить у собі свою Бучу. Російським злочинам у Бучі рік, але болить так само. Час не лікує. Але лікує справедливість", - наголосила знаменита українка.

 
 
 
 
 
Подивитися цю публікацію в Instagram
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Публікація від Olena Zelenska (@olenazelenska_official)

Олена зазначила, що всі злочини рашистів мають бути розкриті, винні – покарані. Це важливо не лише для нашої Батьківщини, а й для всього світу, щоб вбивства не стали нормою.

"Щоб більше у жодній країні світу діти не мусили ховати батьків на власних ігрових майданчиках, а батьки не оплакували розстріляних в автомобілях дітей. Щоб слово "Буча" означало не лише трагедію, а й невідворотність покарання", - написала перша леді України на своїй сторінці в соцмережі Instagram.

Нагадаємо, що на початку березня Олена Зеленська відвідала першу конференцію United for Justice у Львові. Почесна гостя показала жіночний весняний образ.